uitslagen


Hieronder vind je alle laatst bekende uitslagen van alle atleten. Mocht je een uitslag missen, dan kun je dat aan Andre doorgeven.
Een tijd aangegeven in het rood is een PR.
Bij wegwedstrijden en in de wintermaanden tijdens de crossen worden posities aangegeven. Een eerste plaats wordt in groen aangegeven, een tweede plaats wordt in het blauw weergegeven en een derde plaats wordt in het oranje weergegeven.

d e c e m b e r 2 0 1 9

8 dec – Lauran Beijens – 10km bij L’Avant Sylvestre Cross – 35’55 (2e plaats)
8 dec – Sara van Grunsven – 7.78km bij L’Avant Sylvestre Cross – 33’23 (2e plaats)
8 dec – Henk Gallé – 7.78km bij L’Avant Sylvestre Cross – 36’47 (14e plaats)
8 dec – Tijke Wentink – 5km bij Stratenloop Waspik – 16’14 (1e plaats)
8 dec – Bram Maas – 10km bij Stratenloop Waspik – 32’19 (PR + 3e plaats)
8 dec – Dennis de Freytas – 10km bij Stratenloop Waspik – 32’31 (PR + 4e plaats)
1 dec – Lars Schellekens – 9.5km bij Enclavecross – 32’30 (3e plaats)
1 dec – Robin van Leijsen – 5.7km bij Enclavecross – 24’44 (4e plaats)
1 dec – Esmay van de Laar – 5.7km bij Enclavecross – 27’23 (8e plaats)
1 dec – Ian de Juncker – 5.7km bij Enclavecross – 19’02 (2e plaats)
1 dec – Casper Slangen – 5.7km bij Enclavecross – 19’03 (3e plaats)
1 dec – Jeske van de Laar – 3.8km bij Enclavecross – 20’17 (4e plaats)
1 dec – Milan Watzeels – 3.8km bij Enclavecross – 14’05 (3e plaats)
1 dec – Remko van den Hout – 3.8km bij Enclavecross – 14’49 (7e plaats)
1 dec – Matthijs Slangen – 3.8km bij Enclavecross – 16’18 (9e plaats)
1 dec – Kamiel Watzeels – 2.8km bij Enclavecross – 10’43 (2e plaats)
1 dec – Jesse van Gestel – 1.8km bij Enclavecross – 7’26 (11e plaats)
1 dec – Rogier Gitz – 1.17km bij Enclavecross – 4’11 (1e plaats)

n o v e m b e r 2 0 1 9
17 podiumplaatsen deze maand!

24 nov – Robin van Riel – 6.2km bij Warandeloop – 19’32 (6e plaats)
24 nov – Rick van Riel – 6.2km bij Warandeloop – 19’36 (7e plaats)
24 nov – Lars Schellekens – 6.2km bij Warandeloop – 21’45 (39e plaats)
24 nov – Casper Slangen – 6.2km bij Warandeloop – 25’27 (76e plaats)
24 nov – Robin van Leijsen – 4.3km bij Warandeloop – 18’27 (28e plaats)
24 nov – Milan Watzeels – 4.3km bij Warandeloop – 16’28 (56e plaats)
24 nov – Remko van den Hout – 4.3km bij Warandeloop – 18’43 (67e plaats)
24 nov – Matthijs Slangen – 4.3km bij Warandeloop – 19’27 (70e plaats)
24 nov – Hassan Mahamed – 2.4km bij Warandeloop – 7’00 (33e plaats)
24 nov – Tijke Wentink – 2.4km bij Warandeloop – 7’05 (43e plaats)
24 nov – Jorg Schellekens – 2.4km bij Warandeloop – 7’34 (71e plaats)
24 nov – Lauran Beijens – 10km bij Warandeloop – 33’08 (51e plaats)
24 nov – Maartje Kusters – 8km bij Warandeloop – 29’13 (17e plaats)
24 nov – Sara van Grunsven – 8km bij Warandeloop – 32’24 (31e plaats)
23 nov – Sander Verweij – 5.63km bij Warandeloop – 21’24 (3e plaats)
23 nov – Mike Rasenberg – 5.63km bij Warandeloop – 22’37 (6e plaats)
23 nov – Sanne Louer – 5.63km bij Warandeloop – 26’28 (8e plaats)
23 nov – Esmay van de Laar – 5.63km bij Warandeloop – 27’08 (12e plaats)
23 nov – Jeske van de Laar – 5.63km bij Warandeloop – 31’04 (16e plaats)
23 nov – Jack van Avendonk – 7.5km bij Warandeloop – 30’37 (16e plaats)
23 nov – Henk Gallé – 7.5km bij Warandeloop – 33’16 (23e plaats)
23 nov – Rogier Gitz – 1.12km bij Warandeloop – 3’58 (7e plaats)
23 nov – Jesse van Gestel – 1.68km bij Warandeloop – 6’34 (26e plaats)
23 nov – Thijn Libregts – 2.8km bij Warandeloop – 11’43 (26e plaats)
23 nov – Kamiel Watzeels – 2.8km bij Warandeloop – 10’23 (23e plaats)
23 nov – Mathys Vermeulen – 2.8km bij Warandeloop – 10’39 (31e plaats)
17 nov – Dennis de Freytas – 15km bij 7Heuvelenloop – 52’09 (128e plaats)
17 nov – Rogier Gitz – 0.9km bij Scorpiocross – 3’24 (1e plaats)
17 nov – Jesse van Gestel – 1.5km bij Scorpiocross – 6’32 (10e plaats)
17 nov – Kamiel Watzeels – 2.95km bij Scorpiocross – 12’07 (5e plaats)
17 nov – Mathys Vermeulen – 2.95km bij Scorpiocross – 12’39 (10e plaats)
17 nov – Milan Watzeels – 4.4km bij Scorpiocross – 17’53 (2e plaats)
17 nov – Remko van den Hout – 4.4km bij Scorpiocross – 19’38 (6e plaats)
17 nov – Matthijs Slangen – 4.4km bij Scorpiocross – 21’35 (7e plaats)
17 nov – Jeske van de Laar – 4.4km bij Scorpiocross – 26’18 (4e plaats)
17 nov – Casper Slangen – 7.3km bij Scorpiocross – 32’37 (7e plaats)
17 nov – Sara van Grunsven – 7.3km bij Scorpiocross – 30’53 (2e plaats)
17 nov – Sanne Louer – 7.3km bij Scorpiocross – 39’03 (10e plaats)
17 nov – Esmay van de Laar – 7.3km bij Scorpiocross – 39’07 (11e plaats)
17 nov – Lauran Beijens – 8.75km bij Scorpiocross – 31’18 (2e plaats)
17 nov – Lars Schellekens – 8.75km bij Scorpiocross – 32’54 (4e plaats)
17 nov – Hassan Mahamed – 8.75km bij Scorpiocross – 33’30 (6e plaats)
17 nov – Mike Rasenberg – 8.75km bij Scorpiocross – 36’30 (13e plaats)
17 nov – Sander Verweij – 8.75km bij Scorpiocross – 36’39 (14e plaats)
17 nov – Jorg Schellekens – 8.75km bij Scorpiocross – 36’52 (15e plaats)
17 nov – Henk Gallé – 8.75km bij Scorpiocross – 41’05 (14e plaats)
10 nov – Rogier Gitz – 1.2km bij Maresiacross – 4’47 (6e plaats)
10 nov – Jesse van Gestel – 2.3km bij Maresiacross – 9’38 (12e plaats)
10 nov – Kamiel Watzeels – 2.3km bij Maresiacross – 8’44 (7e plaats)
10 nov – Mathys Vermeulen – 2.3km bij Maresiacross – 8’52 (12e plaats)
10 nov – Milan Watzeels – 3.3km bij Maresiacross – 11’57 (2e plaats)
10 nov – Remko van den Hout – 3.3km bij Maresiacross – 13’30 (5e plaats)
10 nov – Robin van Leijsen – 3.3km bij Maresiacross – 14’07 (2e plaats)
10 nov – Jeske van de Laar – 3.3km bij Maresiacross – 18’43 (7e plaats)
10 nov – Ian de Juncker – 3.3km bij Maresiacross – 12’41 (4e plaats)
10 nov – Maartje Kusters – 6.8km bij Maresiacross – 28’12 (1e plaats)
10 nov – Sara van Grunsven – 6.8km bij Maresiacross – 30’11 (3e plaats)
10 nov – Esmay van de Laar – 6.8km bij Maresiacross – 38’39 (16e plaats)
10 nov – Sanne Louer – 6.8km bij Maresiacross – 39’38 (17e plaats)
10 nov – Lauran Beijens – 9.1km bij Maresiacross – 32’50 (3e plaats)
10 nov – Hassan Mahamed – 9.1km bij Maresiacross – 35’26 (8e plaats)
10 nov – Lars Schellekens – 9.1km bij Maresiacross – 35’32 (9e plaats)
10 nov – Sander Verweij – 9.1km bij Maresiacross – 39’46 (17e plaats)
10 nov – Jorg Schellekens – 9.1km bij Maresiacross – 40’20 (18e plaats)
3 nov – Rick van Riel – 2.5km bij Maple Leaf Cross – 7’30 (2e plaats)
3 nov – Robin van Riel – 10km bij Maple Leaf Cross – 32’31 (5e plaats)
3 nov – Lauran Beijens – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 27’56 (2e plaats)
3 nov – Bram Maas – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 28’26 (3e plaats)
3 nov – Hassan Mahamed – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 29’43 (5e plaats)
3 nov – Lars Schellekens – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 30’15 (6e plaats)
3 nov – Tijke Wentink – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 31’02 (7e plaats)
3 nov – Jorg Schellekens – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 33’28 (11e plaats)
3 nov – Sander Verweij – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 33’46 (12e plaats)
3 nov – Sara van Grunsven – 6.3km bij Drunense Duinen Cross – 24’59 (2e plaats)
3 nov – Esmay van de Laar – 6.3km bij Drunense Duinen Cross – 32’04 (7e plaats)
3 nov – Rogier Gitz – 0.87km bij Drunense Duinen Cross – 3’19 (2e plaats)
3 nov – Jesse van Gestel – 1.75km bij Drunense Duinen Cross – 7’43 (10e plaats)
3 nov – Kamiel Watzeels – 2.53km bij Drunense Duinen Cross – 10’52 (2e plaats)
3 nov – Mathijs Vermeulen – 2.53km bij Drunense Duinen Cross – 11’13 (5e plaats)
3 nov – Ian de Juncker – 6.3km bij Drunense Duinen Cross – 24’23 (5e plaats)
3 nov – Milan Watzeels – 4.2km bij Drunense Duinen Cross – 15’45 (3e plaats)
3 nov – Remko van den Hout – 4.2km bij Drunense Duinen Cross – 17’34 (6e plaats)
3 nov – Jeske van de Laar – 2.1km bij Drunense Duinen Cross – 22’41 (2e plaats)

o k t o b e r 2 0 1 9
18 podiumplaatsen deze maand!

27 okt – Rick van Riel – 1.6km bij Boekarest Street Mile – 4’09 (PR + 2e plaats)
27 okt – Milan Watzeels – 11km bij Devel’s Trail – 55’26 (9e plaats)
26 okt – Ian de Juncker – 4km bij Snertcross – 15’40 (2e plaats)
26 okt – Remko van den Hout – 4km bij Snertcross – 18’02 (2e plaats)
26 okt – Jeske van de Laar – 4km bij Snertcross – 22’09 (4e plaats)
26 okt – Kamiel Watzeels – 4km bij Snertcross – 17’33 (1e plaats)
26 okt – Mathijs Vermeulen – 4km bij Snertcross – 17’50 (2e plaats)
26 okt – Jorg Schellekens – 2km bij Snertcross – 6’58 (2e plaats)
26 okt – Rogier Gitz – 2km bij Snertcross – 8’07 (4e plaats)
26 okt – Maartje Kusters – 6km bij Snertcross – 22’46 (1e plaats)
26 okt – Sara van Grunsven – 6km bij Snertcross – 24’13 (2e plaats)
26 okt – Esmay van de Laar – 6km bij Snertcross – 31’32 (7e plaats)
26 okt – Robin van Riel – 8km bij Snertcross – 27’58 (2e plaats)
26 okt – Bram Maas – 8km bij Snertcross – 28’23 (3e plaats)
26 okt – Hassan Mahamed – 8km bij Snertcross – 28’59 (4e plaats)
26 okt – Dennis de Freytas – 8km bij Snertcross – 29’01 (5e plaats)
26 okt – Tijke Wentink – 8km bij Snertcross – 30’08 (7e plaats)
26 okt – Lars Schellekens – 8km bij Snertcross – 30’53 (8e plaats)
26 okt – Sander Verweij – 8km bij Snertcross – 33’06 (11e plaats)
26 okt – Mike Rasenberg – 8km bij Snertcross – 33’19 (12e plaats)
26 okt – Jack van Avendonk – 8km bij Snertcross – 34’25 (5e plaats)
20 okt – Jesse van Gestel – 1.6km bij Blauwe Meer Cross – 7’34 (15e plaats)
20 okt – Mathijs Vermeulen – 2.4km bij Blauwe Meer Cross – 11’00 (11e plaats)
20 okt – Milan Watzeels – 3.4km bij Blauwe Meer Cross – 13’26 (3e plaats)
20 okt – Robin van Leijsen – 3.4km bij Blauwe Meer Cross – 15’31 (1e plaats)
20 okt – Jeske van de Laar – 3.4km bij Blauwe Meer Cross – 20’40 (5e plaats)
20 okt – Ian de Juncker – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 22’03 (3e plaats)
20 okt – Sara van Grunsven – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 22’39 (4e plaats)
20 okt – Esmay van de Laar – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 29’18 (9e plaats)
20 okt – Lauran Beijens – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 28’05 (2e plaats)
20 okt – Bram Maas – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 28’42 (4e plaats)
20 okt – Hassan Mahamed – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 29’54 (7e plaats)
20 okt – Lars Schellekens – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 29’56 (8e plaats)
20 okt – Tijke Wentink – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 31’29 (10e plaats)
20 okt – Jorg Schellekens – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 33’00 (14e plaats)
13 okt – Rick van Riel – 4EM bij 4 mijl van Groningen – 19’24 (1e plaats Jun/27e plaats overall)
13 okt – Maartje Kusters – 4EM bij 4 mijl van Groningen – 22’14 (12e plaats)
13 okt – Lars Schellekens – 5km bij Rondje Seppe Bosschenhoofd – 17’50 (1e plaats)
13 okt – Jorg Schellekens – 5km bij Rondje Seppe Bosschenhoofd – 18’46 (3e plaats)
6 okt – Lars Schellekens – 5km bij Singelloop Breda – 16’46 (11e plaats)
6 okt – Bram Maas – 10km bij Singelloop Breda – 34’32 (9e plaats)
6 okt – Henk Gallé – 10km bij Singelloop Breda – 44’14 (332e plaats)
6 okt – Sara van Grunsven – 10km bij Singelloop Breda – 38’25 (3e plaats)
6 okt – Lauran Beijens – 21.1km bij Singelloop Breda – 1.09’55 (28e plaats)
6 okt – Dennis de Freytas – 21.1km bij Singelloop Breda – 1.13’16 (36e plaats)

s e p t e m b e r 2 0 1 9
4 podiumplaatsen en 7 PR’s deze maand!

15 sep – Lars Schellekens – 6km bij Bikse Marathon – 21’42 (1e plaats)
12 sep – Lauran Beijens – 5.2km bij BBQ Compleetloop – 16’05 (1e plaats)
7 sep – Robin van Riel – 5km bij Kramprun – 14’52 (8e plaats)
7 sep – Tijke Wentink – 5km bij Kramprun – 16’28 (35e plaats)
1 sep – Milan Watzeels – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’27 (PR + 2e plaats)
1 sep – Casper Slangen – 5km bij Tilburg Ten Miles – 20’29 (21e plaats)
1 sep – Annemarie Vergeer – 5km bij Tilburg Ten Miles – 22’20 (PR + 65e plaats)
1 sep – Matthijs Slangen – 5km bij Tilburg Ten Miles – 23’15 (101e plaats)
1 sep – Esther Simons – 5km bij Tilburg Ten Miles – 25’57 (234e plaats)
1 sep – Nicole Simons – 5km bij Tilburg Ten Miles – 27’21 (335e plaats)
1 sep – Maartje Kusters – 10km bij Tilburg Ten Miles – 36’05 (14e plaats)
1 sep – Sara van Grunsven – 10km bij Tilburg Ten Miles – 39’41 (26e plaats)
1 sep – Noël van Selow – 10km bij Tilburg Ten Miles – 43’51 (PR + 34e plaats)
1 sep – Tijke Wentink – 10km bij Tilburg Ten Miles – 35’42 (3e plaats)
1 sep – Lars van Aalst – 10km bij Tilburg Ten Miles – 36’52 (7e plaats)
1 sep – Lars Schellekens – 10km bij Tilburg Ten Miles – 37’15 (PR + 10e plaats)
1 sep – Jorg Schellekens – 10km bij Tilburg Ten Miles – 40’15 (PR + 20e plaats)
1 sep – Sander Verweij – 10km bij Tilburg Ten Miles – 40’34 (23e plaats)
1 sep – Gijs Franken – 10km bij Tilburg Ten Miles – 43’13 (45e plaats)
1 sep – Lauran Beijens – 10EM bij Tilburg Ten Miles – 54’52 (46e plaats)
1 sep – Bram Maas – 10EM bij Tilburg Ten Miles – 56’19 (PR + 52e plaats)
1 sep – Mike Rasenberg – 10EM bij Tilburg Ten Miles – 1.01’06 (PR + 97e plaats)

a u g u s t u s 2 0 1 9
2 podiumplaatsen en 4 PR’s deze maand!

30 aug – Robin van Riel – 5000m bij Trackmeeting Utrecht – 14’37″93
30 aug – Milan Watzeels – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’40″54 (PR)
30 aug – Bram Maas – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 1’57″94 (PR)
30 aug – Tijke Wentink – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’06″91
25 aug – Milan Watzeels – 800m bij Nationale C-Spelen – 2’09″93 (PR)
24 aug – Lars Schellekens – 5.85km bij Bels Lijntje – 21’42 (1e plaats)
24 aug – Jorg Schellekens – 5.85km bij Bels Lijntje – 23’47 (2e plaats)
24 aug – Mike Rasenberg – 10km bij Bels Lijntje – 37’49 (8e plaats)
24 aug – Robin van Riel – 1500m bij Flanderscup Huizingen (B) – 3’52″31
24 aug – Tijke Wentink – 3000m bij Flanderscup Huizingen (B) – 9’39″55
23 aug – Bram Maas – 800m bij Sprint Breda Avondwedstrijd – 1’58″30 (PR)
21 aug – Maartje Kusters – 5EM bij Ronde van Genderen – 26’33 (1e plaats + PR)
3 aug – Tijke Wentink – 800m bij Memorial Rasschaert (B) – 1’57″22

j u l i 2 0 1 9
4 podiumplaatsen en 7 PR’s deze maand!

29 jul – Lars Schellekens – 4km bij Stratenloop Duizel – 14’35 (1e plaats)
28 jul – Rick van Riel – 1500m bij NK Senioren – 3’55″05 (7e van NL!)
28 jul – Robin van Riel – 1500m bij NK Senioren – 3’57″65 (11e van NL!)
27 jul – Rick van Riel – 1500m bij NK Senioren – 3’51″34 (door naar finale!)
27 jul – Robin van Riel – 1500m bij NK Senioren – 3’52″07 (door naar finale!)

20 jul – Robin van Riel – 1500m bij EK U20 Boras – 3”56″03 (2e van Europa!)

20 jul – Rick van Riel – 1500m bij EK U20 Boras – 3”57″15 (5e van Europa!)
18 jul – Rick van Riel – 1500m bij EK U20 Boras – 3”50″30 (door naar finale!)
18 jul – Robin van Riel – 1500m bij EK U20 Boras – 3”49″39 (door naar finale!)
12 jul – Bram Maas – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 1’59″35 (PR)
12 jul – Jorg Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’15″40
12 jul – Tijke Wentink – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’04″46
12 jul – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’23″43
6 jul – Sara van Grunsven – 5km bij Chaamloop – 18’43 (1e plaats)
6 jul – Maartje Kusters – 10km bij Chaamloop – 36’01 (PR + 1e plaats)
6 jul – Lauran Beijens – 10km bij Chaamloop – 31’51 (4e plaats)
6 jul – Sander Verweij – 10km bij Chaamloop – 36’26 (PR + 7e plaats)
6 jul – Mike Rasenberg – 10km bij Chaamloop – 36’36 (8e plaats)
5 jul – Ian de Juncker – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’14″60 (PR)
5 jul – Tijke Wentink – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 1’56″36 (PR)
5 jul – Lars Schellekens – 5000m bij Trackmeeting Wageningen – 16’21″04 (PR)
4 jul – Hassan Mahamed – 1500m bij Trackmeeting Rotterdam – 3’59″65 (PR)

j u n i 2 0 1 9
4 podiumplaatsen en 18 PR’s deze maand!

30 juni – Robin van Riel – 1500m bij NK Junioren – (NL Kampioen!)
30 juni – Rick van Riel – 1500m bij NK Junioren – (2e van NL!)
30 juni – Bram Maas – 5000m bij NK Junioren – 15’57″78 (12e van NL!)
30 juni – Sander Verweij – 5km bij Galgenloop – 17’59 (1e plaats)
29 juni – Rick van Riel – 1500m bij NK Junioren – (1e plaats – door naar finale)
29 juni – Robin van Riel – 1500m bij NK Junioren – (4e plaats – door naar finale)
29 juni – Lars Schellekens – 1500m bij NK Junioren – (10e plaats serie – 24e van NL!)
22 jun – Remko van den Hout – 800m bij competitie – 2’21″42
22 jun – Matthijs Slangen – 800m bij competitie – 2’50″14 (PR)
21 jun – Puk van Gool – 400m bij Trackmeeting Utrecht – 52″80
21 jun – Tijke Wentink – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’08″00 (PR)
19 jun – Maartje Kusters – 5km bij Hardloopgala Gilze – 16’58 (1e plaats + PR)
19 jun – Tijke Wentink – 5km bij Hardloopgala Gilze – 17’00 (pacer)
19 jun – Sara van Grunsven – 5km bij Hardloopgala Gilze – 18’16 (2e plaats)
19 jun – Lars Schellekens – 5km bij Hardloopgala Gilze – 16’40 (PR)
19 jun – Sander Verweij – 5km bij Hardloopgala Gilze – 17’08 (PR)
19 jun – Mike Rasenberg – 5km bij Hardloopgala Gilze – 17’18
19 jun – Jorg Schellekens – 5km bij Hardloopgala Gilze – 18’32
19 jun – Ian de Juncker – 5km bij Hardloopgala Gilze – 18’49
19 jun – Henk Gallé – 5km bij Hardloopgala Gilze – 20’55
16 jun – Puk van Gool – 800m bij competitie – 1’59″30
16 jun – Jorg Schellekens – 800m bij competitie – 2’03″39 (PR)
16 jun – Eni van Bree – 400m bij competitie – 1’04″15
16 jun – Tijke Wentink – 400m bij competitie – 51″65 (PR)
16 jun – Sander Verweij – 5000m bij competitie – 17’32″95 (PR)
16 jun – Noël van Selow – 3000mSC bij competitie – 13’14″66 (PR)
15 jun – Hassan Mahamed – 1500m bij NGA Nijmegen – 4’01″10 (PR)
15 jun – Bram Maas – 5000m bij NGA Nijmegen – 15’46″71 (PR)
15 jun – Rick van Riel – 1500m bij NGA Nijmegen – 3’45″99 (PR + alltime 1e van NL Bjunioren)
15 jun – Robin van Riel – 1500m bij NGA Nijmegen – 3’42″44 (PR)
15 jun – Tijke Wentink – 800m bij NGA Nijmegen – 1’59″94
10 jun – Tijke Wentink – 400m bij T-Meeting – 51″94 (PR)
10 jun – Puk van Gool – 400m bij T-Meeting – 52″97
10 jun – Jorg Schellekens – 400m bij T-Meeting – 54″17
8 jun – Rick van Riel – 1500m bij Memorial Jos Verstockt (B) – 3’48″57 (PR)
8 jun – Robin van Riel – 800m bij Gouden Spike – 1’53″27
7 jun – Maartje Kusters – 3000m bij avondwedstrijd Circuit 14 – 10’10″42
4 jun – Lars Schellekens – 3000m bij avondwedstrijd ACW – 9’25″81 (PR)
1 jun – Rick van Riel – 1500m bij Putbos Memorial Oordegem (B) – 3’49″11 (PR)
1 jun – Tijke Wentink – 800m bij Putbos Memorial Oordegem (B) – 1’56″94 (PR)

m e i 2 0 1 9
10 podiumplaatsen en 27 PR’s deze maand!

30 mei – Puk van Gool – 800m bij Harry Schulting Games – 2’58″25
30 mei – Maartje Kusters – 3000m bij Harry Schulting Games – 9’55″86 (PR)
30 mei – Sara van Grunsven – 3000m bij Harry Schulting Games – 10’37″89 (PR)
30 mei – Bram Maas – 3000m bij Harry Schulting Games – 8’54″87 (PR)
30 mei – Lars Schellekens – 800m bij Goudse Kaas- en Stroopwafelwedstrijd – 2’06″15 (PR)
30 mei – Ian de Juncker – 800m bij Goudse Kaas- en Stroopwafelwedstrijd – 2’24″98
26 mei – Mike Rasenberg – 3000mSC bij competitie – 10’48″96
26 mei – Noël van Selow – 800m bij competitie – 2’34″46 (PR)
26 mei – Eni van Bree – 400m bij competitie – 1’04″68
26 mei – Puk van Gool – 400m bij competitie – 52″38
26 mei – Jorg Schellekens – 400m bij competitie – 54″17 (PR)
26 mei – Maartje Kusters – 3000m bij competitie – 10’10″52 (PR)
26 mei – Lars Schellekens – 1500m bij competitie – 4’19″19 (PR)
26 mei – Sander Verweij – 1500m bij competitie – 4’38″44 (PR)
25 mei – Robin van Riel – 800m bij IFAM Oordegem (B) – 1’50″16
25 mei – Rick van Riel – 800m bij IFAM Oordegem (B) – 1’50″76 (PR)
25 mei – Tijke Wentink – 800m bij IFAM Oordegem (B) – 1’57″37 (PR)
25 mei – Hassan Mahamed – 1500m bij IFAM Oordegem (B) – 4’03″19 (PR)
24 mei – Milan Watzeels – 800m bij competitie – 2’10″45 (PR)
24 mei – Matthijs Slangen – 800m bij competitie – 2’58″50 (PR)
24 mei – Bram Maas – 3000m bij Trackmeeting Utrecht – 8’57″89 (PR)
24 mei – Sara van Grunsven – 3000m bij Trackmeeting Utrecht – 10’42″03 (PR)
17 mei – Mike Rasenberg – 3000mSC bij avondwedstrijd regio 14 – 11’00″16
17 mei – Ian de Juncker – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’18″31 (PR)
17 mei – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 4’19″33 (PR)
17 mei – Jorg Schellekens – 400m bij Trackmeeting Wageningen – 54″93 (PR)
11 mei – Sander Verweij – 5km bij Kaaienloop – 17’44 (8e plaats)
9 mei – Mike Rasenberg – 3000mSC bij Energie MiLa Trackmeeting – 11’06″61
9 mei – Lars Schellekens – 1000m bij Energie MiLa Trackmeeting – 2’47″77 (PR)
9 mei – Ian de Juncker – 1000m bij Energie MiLa Trackmeeting – 2’59″91 (PR)
9 mei – Sara van Grunsven – 3000m bij Avondje Sprint – 10’48″22 (PR)
5 mei – Maartje Kusters – 5EM bij Liberty Run – 29’38 (1e plaats + PR)
5 mei – Bram Maas – 5EM bij Liberty Run – 26’52 (3e plaats + PR)
5 mei – Milan Watzeels – 2.5EM bij Liberty Run – 15’57 (2e plaats + PR)
3 mei – Jorg Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’10″08
3 mei – Ian de Juncker – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’21″88
3 mei – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’25″20 (PR)
3 mei – Hassan Mahamed – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’04″66 (PR)

a p r i l 2 0 1 9
6 podiumplaatsen en 9 PR’s deze maand!

28 apr – Milan Watzeels – 800m bij Competitie (Bjun) – 2’12″46 (PR)
28 apr – Bram Maas – 5km bij Roermond City Run – 15’45 (3e plaats + PR)
20 apr – Mike Rasenberg – 15km bij Vennenloop – 58’15 (3e plaats + PR)
10 apr – Bram Maas – 5km bij Leemputtenloop – 15’57 (2e plaats)
10 apr – Hassan Mahamed – 5km bij Leemputtenloop – 16’12 (3e plaats)
10 apr – Tijke Wentink – 5km bij Leemputtenloop – 16’25 (4e plaats)
10 apr – Puk van Gool – 5km bij Leemputtenloop – 16’47 (PR + 6e plaats)
10 apr – Mike Rasenberg – 5km bij Leemputtenloop – 17’54 (12e plaats)
10 apr – Jorg Schellekens – 5km bij Leemputtenloop – 17’54 (13e plaats)
10 apr – Sander Verweij – 5km bij Leemputtenloop – 17’33 (2e plaats)
10 apr – Lars Schellekens – 5km bij Leemputtenloop – 17’50 (3e plaats)
10 apr – Maartje Kusters – 5km bij Leemputtenloop – 17’35 (1e plaats)
10 apr – Noël van Selow – 5km bij Leemputtenloop – 20’42 (PR + 7e plaats)
10 apr – Mads Schellekens – 1km bij Leemputtenloop – 4’17 (PR + 7e plaats)
6 apr – Milan Watzeels – 800m bij competitie – 2’15″77 (PR)
6 apr – Remko van den Hout – 800m bij competitie – 2’21″32 (PR)
4 apr – Judi Becx – 10km bij Dommelloop – 49’42 (8e plaats + PR)

m a a r t 2 0 1 9
9 podiumplaatsen en 11 PR’s deze maand!

30 mrt – Mads Schellekens – 1000m bij Rondje Vrachelen – 3’58″00 (PR en 4e plaats)
30 mrt – Milan Watzeels – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 4’58″36 (PR + 2e plaats)
30 mrt – Remko van den Hout – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 5’04″28 (PR + 4e plaats)
30 mrt – Tijke Wentink – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 4’31″88 (1e plaats)
30 mrt – Tijke Wentink – 300m bij Openingswedstrijd Attila – 37″85 (PR + 3e plaats)
30 mrt – Puk van Gool – 300m bij Openingswedstrijd Attila – 37″90 (PR + 4e plaats)
30 mrt – Puk van Gool – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’25″43 (1e plaats)
30 mrt – Tijke Wentink – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’26″17 (PR + 2e plaats)
24 mrt – Robin van Riel – 5km bij Parelloop – 15’03 (5e plaats)
24 mrt – Rick van Riel – 5km bij Parelloop – 15’32 (19e plaats)
24 mrt – Hassan Mahamed – 5km bij Parelloop – 16’01 (27e plaats)
24 mrt – Bram Maas – 5km bij Parelloop – 16’05 (29e plaats)
24 mrt – Tijke Wentink – 5km bij Parelloop – 16’36 (45e plaats)
24 mrt – Maartje Kusters – 5km bij Parelloop – 17’34 (PR + 2e plaats)
24 mrt – Sander Verweij – 5km bij Parelloop – 17’40 (PR + 68e plaats)
24 mrt – Lars Schellekens – 5km bij Parelloop – 18’02 (77e plaats)
24 mrt – Jorg Schellekens – 5km bij Parelloop – 18’12 (81e plaats)
22 mrt – Milan Watzeels – 600m bij Atledo Dongen – 1’33″99 (PR)
17 mrt – Mike Rasenberg – 21.1km bij Drunense Duinenloop – 1.23’05 (PR + 8e plaats)
17 mrt – Bram Maas – 10km bij Drunense Duinenloop – 33’41 (3e plaats)
17 mrt – Tijke Wentink – 10km bij Drunense Duinenloop – 35’50 (5e plaats)
17 mrt – Jorg Schellekens – 4.5km bij Drunense Duinenloop – 16’09 (2e plaats)
2 mrt – Bram Maas – 5km bij Kruikenloop – 15’47 (PR + 1e plaats)
2 mrt – Tijke Wentink – 5km bij Kruikenloop – 16’23 (2e plaats)
2 mrt – Jorg Schellekens – 5km bij Kruikenloop – 17’47 (8e plaats)
2 mrt – Esther Simons-Verhoeven – 5km bij Kruikenloop – 25’46 (12e plaats)
2 mrt – Nicole Simons – 5km bij Kruikenloop – 16’53 (19e plaats)

f e b r u a r i 2 0 1 9
11 podiumplaatsen en 8 PR’s deze maand!

24 feb – Jorg Schellekens – 2.5km bij NK Cross – 9’51 (58e plaats)
24 feb – Puk van Gool – 2.5km bij NK Cross – 10’00 (59e plaats)
24 feb – Robin van Riel – 8km bij NK Cross – 28’40 (6e plaats)
24 feb – Rick van Riel – 8km bij NK Cross – 28’54 (9e plaats)
24 feb – Bram Maas – 5km bij Rico Salvettiloop – 15’58 (1e plaats)
24 feb – Tijke Wentink – 5km bij Rico Salvettiloop – 16’42 (2e plaats)
24 feb – Ian de Juncker – 5km bij Rico Salvettiloop – 18’48 (6e plaats)
24 feb – Hassan Mahamed – 10km bij Rico Salvettiloop – 33’56 (6e plaats)
24 feb – Lars van Aalst – 10km bij Rico Salvettiloop – 34’45 (8e plaats)
24 feb – Mike Rasenberg – 10km bij Rico Salvettiloop – 36’02 (12e plaats)
24 feb – Maartje Kusters – 10km bij Rico Salvettiloop – 37’29 (1e plaats)
10 feb – Robin van Riel – 1500m finale bij NK Indoor – 3’46″22 (PR + 1e van NL)
10 feb – Rick van Riel – 1500m finale bij NK Indoor – 3’55″62 (PR + 2e van NL)
10 feb – Bram Maas – 10km bij NK 10km Schoorl – 33’13 (PR + 9e van NL)
9 feb – Lars Schellekens – 1500m bij NK Indoor – 4’34″78 (PR + 12e plaats NL)
9 feb – Rick van Riel – 1500m bij NK Indoor – 4’19″27 (PR + naar finale)
9 feb – Robin van Riel – 1500m bij NK Indoor – 4’13″42 (PR + naar finale)
9 feb – Puk van Gool – 800m bij IFAM Indoor (B) – 1’59″53 (PR)
9 feb – Tijke Wentink – 800m bij IFAM Indoor (B) – 2’00″15 (PR)
3 feb – Mads Schellekens – 1.01km bij Atledo Cross – 4’29 (14e plaats)
3 feb – Bram Maas – 2.02km bij Atledo Cross – 6’18 (2e plaats)
3 feb – Puk van Gool – 2.02km bij Atledo Cross – 6’40 (3e plaats)
3 feb – Milan Watzeels – 3.03km bij Atledo Cross – 11’09 (1e plaats)
3 feb – Remko van den Hout – 3.03km bij Atledo Cross – 11’52 (5e plaats)
3 feb – Jeske van de Laar – 3.03km bij Atledo Cross – 15’06 (3e plaats)
3 feb – Esmay van de Laar – 5.5km bij Atledo Cross – 30’14 (7e plaats)
3 feb – Sander Verweij – 5.5km bij Atledo Cross – 21’28 (1e plaats)
3 feb – Ian de Juncker – 5.5km bij Atledo Cross – 22’52 (2e plaats)

j a n u a r i 2 0 1 9
13 podiumplaatsen en 1 PR deze maand!

27 jan – Milan Watzeels – 3.07km bij Mastboscross – 11’19 (10e plaats)
27 jan – Remko van den Hout – 3.07km bij Mastboscross – 12’05 (20e plaats)
27 jan – Jeske van de Laar – 3.48km bij Mastboscross – 18’34 (24e plaats)
27 jan – Robin van Riel – 7.13km bij Mastboscross – 22’36 (1e plaats)
27 jan – Bram Maas – 7.13km bij Mastboscross – 24’27 (14e plaats)
27 jan – Lars Schellekens – 7.13km bij Mastboscross – 25’09 (21e plaats)
27 jan – Sander Verweij – 7.13km bij Mastboscross – 27’38 (30e plaats)
27 jan – Ian de Juncker – 7.13km bij Mastboscross – 27’42 (32e plaats)
27 jan – Tijke Wentink – 2.64km bij Mastboscross – 8’53 (29e plaats)
27 jan – Jorg Schellekens – 2.64km bij Mastboscross – 9’01 (32e plaats)
27 jan – Esmay van de Laar – 7.94km bij Mastboscross – 39’42 (22e plaats)
27 jan – Hassan Mahamed – 10.82km bij Mastboscross – 37’55 (22e plaats)
27 jan – Lars van Aalst – 10.82km bij Mastboscross – 40’16 (34e plaats)
27 jan – Mike Rasenberg – 10.82km bij Mastboscross – 44’16 (39e plaats)
20 jan – Milan Watzeels – 2.2km bij Spiridoncross – 8’05 (1e plaats)
20 jan – Remko van den Hout – 2.2km bij Spiridoncross – 8’27 (2e plaats)
20 jan – Jeske van de Laar – 4.05km bij Spiridoncross – 22’37 (4e plaats)
20 jan – Lars Schellekens – 5.9km bij Spiridoncross – 20’55 (1e plaats)
20 jan – Sander Verweij – 5.9km bij Spiridoncross – 22’58 (3e plaats)
20 jan – Ian de Juncker – 5.9km bij Spiridoncross – 23’25 (4e plaats)
20 jan – Esmay van de Laar – 7.9km bij Spiridoncross – 41’28 (7e plaats)
20 jan – Hassan Mahamed – 10.2km bij Spiridoncross – 36’42 (8e plaats)
20 jan – Lars van Aalst – 10.2km bij Spiridoncross – 37’31 (12e plaats)
20 jan – Jorg Schellekens – 10.2km bij Spiridoncross – 39’29 (14e plaats)
20 jan – Robin van Riel – 7.4km bij Abdijcross – 24’03 (1e plaats)
20 jan – Rick van Riel – 7.4km bij Abdijcross – 24’52 (6e plaats)
20 jan – Bram Maas – 7.4km bij Abdijcross – 27’01 (21e plaats)
20 jan – Tijke Wentink – 2.6km bij Abdijcross – 9’21 (30e plaats)
13 jan – Mads Schellekens – 1.3km bij Wilkin Sports Cross – 5’44 (11e plaats)
13 jan – Jeske van de Laar – 4.1km bij Wilkin Sports Cross – 22’25 (3e plaats)
13 jan – Milan Watzeels – 4.1km bij Wilkin Sports Cross – 15’39 (2e plaats)
13 jan – Remko van den Hout – 4.1km bij Wilkin Sports Cross – 16’08 (4e plaats)
13 jan – Lars Schellekens – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 20’43 (1e plaats)
13 jan – Sander Verweij – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 22’09 (2e plaats)
13 jan – Ian de Juncker – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 22’55 (3e plaats)
13 jan – Esmay van de Laar – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 27’44 (4e plaats)
13 jan – Jorg Schellekens – 11.2km bij Wilkin Sports Cross – 45’05 (5e plaats)
6 jan – Jorg Schellekens – 2.5km bij TRR Bosloop – 8’40 (1e plaats)
6 jan – Lars Schellekens – 5km bij TRR Bosloop – 18’12 (1e plaats)
6 jan – Tijke Wentink – 800m bij Indoor Track Meeting Apeldoorn – 2’00″87 (PR)

d e c e m b e r 2 0 1 8
6 podiumplaatsen en 2 PR’s deze maand!

31 dec – Robin van Riel – 6km bij Sylvestercross – 20’24 (2e plaats)
31 dec – Rick van Riel – 6km bij Sylvestercross – 21’37 (12e plaats)
31 dec – Lars Schellekens – 6km bij Sylvestercross – 24’21 (36e plaats)
31 dec – Sander Verweij – 6km bij Sylvestercross – 25’45 (43e plaats)
31 dec – Tijke Wentink – 3.2km bij Sylvestercross – 12’02 (41e plaats)
31 dec – Jorg Schellekens – 3.2km bij Sylvestercross – 12’47 (63e plaats)
31 dec – Hassan Mahamed – 10km bij Oudejaarsloop – 33’43 (PR + 3e plaats)
31 dec – Lars van Aalst – 10km bij Oudejaarsloop – 34’46 (PR + 5e plaats)
31 dec – Milan Watzeels – 5km bij Oudejaarsloop – 19’13 (7e plaats)
31 dec – Noortje de Graauw – 5km bij Oudejaarsloop – 25’59 (29e plaats)
30 dec – Mike Rasenberg – 9.4km bij Auwjaorscross – 39’32 (6e plaats)
2 dec – Milan Watzeels – 2.84km bij Mardenkro Enclavecross – 10’32 (1e plaats)
2 dec – Remko van den Hout – 2.84km bij Mardenkro Enclavecross – 11’01 (7e plaats)
2 dec – Jeske van de Laar – 2.84km bij Mardenkro Enclavecross – 15’00 (7e plaats)
2 dec – Bram Maas – 5.7km bij Mardenkro Enclavecross – 19’26 (1e plaats)
2 dec – Sander Verweij – 5.7km bij Mardenkro Enclavecross – 21’20 (2e plaats)
2 dec – Ian de Juncker – 5.7km bij Mardenkro Enclavecross – 22’09 (3e plaats)
2 dec – Bente Smagge – 5.7km bij Mardenkro Enclavecross – 24’14 (4e plaats)
2 dec – Tijke Wentink – 9.5km bij Mardenkro Enclavecross – 34’56 (10e plaats)

n o v e m b e r 2 0 1 8
11 podiumplaatsen deze maand!

25 nov – Robin van Riel – 6.3km bij Warandeloop – 18’56 (3e plaats)
25 nov – Rick van Riel – 6.3km bij Warandeloop – 19’25 (7e plaats)
25 nov – Bram Maas – 6.3km bij Warandeloop – 20’41 (28e plaats)
25 nov – Lars Schellekens – 6.3km bij Warandeloop – 21’41 (49e plaats)
25 nov – Ian de Juncker – 6.3km bij Warandeloop – 25’18 (71e plaats)
25 nov – Tijke Wentink – 2.3km bij Warandeloop – 7’42 (55e plaats)
25 nov – Puk van Gool – 2.3km bij Warandeloop – 7’48 (60e plaats)
25 nov – Jorg Schellekens – 2.3km bij Warandeloop – 7’53 (65e plaats)
25 nov – Mike Rasenberg – 10.3km bij Warandeloop – 38’07 (31e plaats)
25 nov – Esmay van de Laar – 5.8km bij Warandeloop – 26’20 (10e plaats)
25 nov – Henk Gallé – 10km bij Warandeloop – 43’40 (46e plaats)
24 nov – Lars van Aalst – 5km bij Warandeloop – 16’59 (1e plaats)
24 nov – Nicole Simons – 5km bij Warandeloop – 28’05 (66e plaats)
24 nov – Henk Gallé – 7.3km bij Warandeloop – 29’49 (23e plaats)
24 nov – Milan Watzeels – 2.4km bij Warandeloop – 9’18 (20e plaats)
24 nov – Remko van den Hout – 2.4km bij Warandeloop – 10’00 (33e plaats)
24 nov – Matz Hoven – 1.6km bij Warandeloop – 8’49 (60e plaats)
24 nov – Mads Schellekens – 1.2km bij Warandeloop – 5’43 (21e plaats)
18 nov – Milan Watzeels – 2.95km bij Scorpiocross – 11’33 (3e plaats)
18 nov – Remko van den Hout – 2.95km bij Scorpiocross – 12’27 (10e plaats)
18 nov – Jeske van de Laar – 2.95km bij Scorpiocross – 16’41 (6e plaats)
18 nov – Lars Schellekens – 7.15km bij Scorpiocross – 27’13 (2e plaats)
18 nov – Esmay van de Laar – 7.15km bij Scorpiocross – 36’50 (4e plaats)
18 nov – Jorg Schellekens – 8.55km bij Scorpiocross – 34’03 (13e plaats)
11 nov – Mads Schellekens – 1.2km bij Maresiacross – 5’52 (27e plaats)
11 nov – Matz Hoven – 2.3km bij Maresiacross – 13’36 (40e plaats)
11 nov – Milan Watzeels – 2.3km bij Maresiacross – 8’25 (1e plaats)
11 nov – Remko van den Hout – 2.3km bij Maresiacross – 9’10 (10e plaats)
11 nov – Jeske van de Laar – 3.3km bij Maresiacross – 19’15 (9e plaats)
11 nov – Lars Schellekens – 3.3km bij Maresiacross – 11’28 (1e plaats)
11 nov – Ian de Juncker – 3.3km bij Maresiacross – 12’56 (4e plaats)
11 nov – Bente Smagge – 6.8km bij Maresiacross – 33’24 (5e plaats)
11 nov – Esmay van de Laar – 6.8km bij Maresiacross – 38’33 (11e plaats)
11 nov – Judi Becx – 6.8km bij Maresiacross – 33’52 (12e plaats)
11 nov – Mike Rasenberg – 9.1km bij Maresiacross – 39’23 (17e plaats)
11 nov – Jorg Schellekens – 9.1km bij Maresiacross – 39’40 (18e plaats)
11 nov – Henk Gallé – 9.1km bij Maresiacross – 44’19 (13e plaats)
4 nov – Robin van Riel – 6.2km bij Crosscup Mol (B) – 20’57 (8e plaats)
4 nov – Bram Maas – 6.2km bij Crosscup Mol (B) – 22’29 (31e plaats)
4 nov – Rick van Riel – 4km bij Crosscup Mol (B) – 13’19 (1e plaats)
4 nov – Bente Smagge – 6.3km bij Drunenseduinencross – 27’31 (6e plaats)
4 nov – Esmay van de Laar – 6.3km bij Drunenseduinencross – 30’45 (12e plaats)
4 nov – Tijke Wentink – 8.4km bij Drunenseduinencross – 31’19 (7e plaats)
4 nov – Mike Rasenberg – 8.4km bij Drunenseduinencross – 32’35 (10e plaats)
4 nov – Jorg Schellekens – 8.4km bij Drunenseduinencross – 33’01 (11e plaats)
4 nov – Lars Schellekens – 6.3km bij Drunenseduinencross – 23’01 (1e plaats)
4 nov – Ian de Juncker – 6.3km bij Drunenseduinencross – 24’56 (2e plaats)
4 nov – Jeske van de Laar – 2.1km bij Drunenseduinencross – 11’01 (3e plaats)
4 nov – Milan Watzeels – 2.63km bij Drunenseduinencross – 10’15 (2e plaats)
4 nov – Remko van den Hout – 2.63km bij Drunenseduinencross – 11’32 (15e plaats)

o k t o b e r 2 0 1 8
5 podiumplaatsen en 5 PR’s deze maand!

28 okt – Noël van Selow – 4.3km bij De IJzeren Man Cross – 19’07 (9e plaats)
27 okt – Lars Schellekens – 4km bij Snertcross – 15’10 (1e plaats)
27 okt – Ian de Juncker – 4km bij Snertcross – 16’27 (3e plaats)
27 okt – Puk van Gool – 2km bij Snertcross – 7’02 (1e plaats)
27 okt – Jorg Schellekens – 2km bij Snertcross – 7’12 (2e plaats)
27 okt – Bente Smagge – 6km bij Snertcross – 27’38 (4e plaats)
27 okt – Judi Becx – 6km bij Snertcross – 30’49 (9e plaats)
27 okt – Esmay van de Laar – 6km bij Snertcross – 32’15 (12e plaats)
27 okt – Bram Maas – 8km bij Snertcross – 30’27 (8e plaats)
27 okt – Tijke Wentink – 8km bij Snertcross – 30’56 (9e plaats)
27 okt – Mike Rasenberg – 8km bij Snertcross – 34’16 (18e plaats)
21 okt – Mads Schellekens – 1.2km bij Blauwe Meer Cross – 5’32 (18e plaats)
21 okt – Milena Weber – 1.8km bij Blauwe Meer Cross – 8’59 (15e plaats)
21 okt – Milan Watzeels – 2.4km bij Blauwe Meer Cross – 8’49 (5e plaats)
21 okt – Remko van den Hout – 2.4km bij Blauwe Meer Cross – 9’23 (13e plaats)
21 okt – Jeske van de Laar – 3.35km bij Blauwe Meer Cross – 20’07 (6e plaats)
21 okt – Bram Maas – 5.8km bij Blauwe Meer Cross – 21’13 (3e plaats)
21 okt – Lars Schellekens – 5.8km bij Blauwe Meer Cross – 22’32 (7e plaats)
21 okt – Ian de Juncker – 5.8km bij Blauwe Meer Cross – 24’48 (13e plaats)
21 okt – Bente Smagge – 5.8km bij Blauwe Meer Cross – 25’50 (6e plaats)
21 okt – Noël van Selow – 5.8km bij Blauwe Meer Cross – 26’30 (7e plaats)
21 okt – Esmay van de Laar – 5.8km bij Blauwe Meer Cross – 33’58 (11e plaats)
21 okt – Hassan Mahamed – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 32’56 (11e plaats)
21 okt – Tijke Wentink – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 33’44 (13e plaats)
21 okt – Troy de Juncker – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 33’54 (15e plaats)
21 okt – Jorg Schellekens – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 36’34 (21e plaats)
14 okt – Robin van Riel – 4EM bij 4Mijl van Groningen – 19’40 (PR + 22e plaats)
14 okt – Rick van Riel – 4EM bij 4Mijl van Groningen – 19’52 (PR + 30e plaats)
7 okt – Lars Schellekens – 5km bij Singelloop Breda – 17’10 (PR + 14e plaats)
7 okt – Jorg Schellekens – 5km bij Singelloop Breda – 18’11 (26e plaats)
7 okt – Noël van Selow – 5km bij Singelloop Breda – 20’54 (PR + 9e plaats)

s e p t e m b e r 2 0 1 8
7 podiumplaatsen en 19 PR’s deze maand!

27 sep – Ilyas Osman – 5000m bij baancircuit Run2Day – 15’42″89 (PR)
27 sep – Hassan Mahamed – 5000m bij baancircuit Run2Day – 16’04″15 (PR)
21 sep – Ian de Juncker – 1500m bij Wageningen Trackmeeting – 4’55″81
21 sep – Eni van Bree – 800m bij Wageningen Trackmeeting – 2’35″74
21 sep – Lars Schellekens – 1500m bij Wageningen Trackmeeting – 4’33″10 (PR)
21 sep – Puk van Gool – 1500m bij Wageningen Trackmeeting – 4’15″00 (PR)
21 sep – Bram Maas – 5000m bij Wageningen Trackmeeting – 16’02″27 (PR)
21 sep – Tijke Wentink – 5000m bij Wageningen Trackmeeting – 16’01″44
16 sep – Bram Maas – 10km bij De Tien van ’t Aogje – 35’26 (3e plaats)
8 sep – Troy de Juncker – 3000m bij NSK – 9’55″14
8 sep – Robin van Riel – 5km bij Kramp Run – 14’23 (PR + 4e plaats)
2 sep – Sanne Louer – 10km bij TilburgTenMiles – 46’51 (39e plaats)
2 sep – Esmay van de Laar – 10km bij TilburgTenMiles – 51’41 (PR + 66e plaats)
2 sep – Ilias Osman – 10km bij TilburgTenMiles – 35’26 (PR + 1e plaats)
2 sep – Tijke Wentink – 10km bij TilburgTenMiles – 36’46 (2e plaats)
2 sep – Mike Rasenberg – 10km bij TilburgTenMiles – 37’09 (3e plaats)
2 sep – Puk van Gool – 10km bij TilburgTenMiles – 37’12 (PR + 4e plaats)
2 sep – Jorg Schellekens – 10km bij TilburgTenMiles – 42’15 (PR + 22e plaats)
2 sep – Henk Gallé – 10km bij TilburgTenMiles – 45’09 (37e plaats)
2 sep – Esther Simons – 10km bij TilburgTenMiles – 58’40 (PR + 196e plaats)
2 sep – Robin van Riel – 5km bij TilburgTenMiles – 14’45 (PR + 1e plaats)
2 sep – Rick van Riel – 5km bij TilburgTenMiles – 15’23 (PR + 2e plaats)
2 sep – Bram Maas – 5km bij TilburgTenMiles – 16’14 (PR + 3e plaats)
2 sep – Hassan Mahamed – 5km bij TilburgTenMiles – 16’16 (PR + 4e plaats)
2 sep – Lars Schellekens – 5km bij TilburgTenMiles – 17’36 (PR + 11e plaats)
2 sep – Milan Watzeels – 5km bij TilburgTenMiles – 19’27 (PR +19e plaats)
2 sep – Remko van den Hout – 5km bij TilburgTenMiles – 23’08 (PR + 110e plaats)
2 sep – Jeske van de Laar – 5km bij TilburgTenMiles – 26’47 (PR + 381e plaats)
2 sep – Nicole Simons – 5km bij TilburgTenMiles – 27’37 (479e plaats)
2 sep – Imeno Weber – 1.6km bij TilburgTenMiles – 6’58 (17e plaats)
2 sep – Milena Weber – 1.6km bij TilburgTenMiles – 7’37 (39e plaats)

a u g u s t u s 2 0 1 8
3 podiumplaatsen en 6 PR’s deze maand!

31 aug – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’14″03
31 aug – Puk van Gool – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’16″21 (PR)
31 aug – Robin van Riel – 5000m bij Trackmeeting Utrecht – 14’28″02 (PR)
31 aug – Tijke Wentink – 5000m bij Trackmeeting Utrecht – 15’37″97 (PR)
25 aug – Mads Schellekens – 1km bij Bels Lijntje Loop – 4’27 (8ste plaats)
25 aug – Lars Schellekens – 5.8km bij Bels Lijntje Loop – 20’43 (1e plaats)
25 aug – Milan Watzeels – 5.8km bij Bels Lijntje Loop – 22’58 (2e plaats)
15 aug – Mads Schellekens – 1km bij Vakantieloop – 4’24 (PR + 2e plaats)
15 aug – Bram Maas – 4km bij Vakantieloop – 12’34 (1e plaats)
15 aug – Tijke Wentink – 4km bij Vakantieloop – 13’25 (4e plaats)
15 aug – Lars Schellekens – 4km bij Vakantieloop – 14’10 (5e plaats)
15 aug – Jorg Schellekens – 4km bij Vakantieloop – 14’39 (7e plaats)
15 aug – Ian de Juncker – 4km bij Vakantieloop – 15’31 (8e plaats)
15 aug – Sanne Louer – 4km bij Vakantieloop – 16’43 (4e plaats)
3 aug – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’11″64 (PR)
3 aug – Jorg Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’44″09
3 aug – Tijke Wentink – 3000m bij Trackmeeting Utrecht – 9’20″85
3 aug – Bram Maas – 3000m bij Trackmeeting Utrecht – 9’21″61 (PR)

j u l i 2 0 1 8
8 PR’s deze maand!

28 jul – Tijke Wentink – 800m bij Memorial Rasschaert (B) – 1’59″37
15 jul – Eni van Bree – 800m bij NSK baan – 2’30″76 (PR)
14 jul – Eni van Bree – 400m bij NSK baan – 1’01″69
13 jul – Rick van Riel – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 1’55″63
13 jul – Puk van Gool – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 1’59″75
13 jul – Troy de Juncker – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’09″53
13 jul – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’11″67 (PR)
13 jul – Ian de Juncker – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’19″19 (PR)
13 jul – Tijke Wentink – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’11″49
12 jul – Robin van Riel – 1500m bij WK U20 Tampere Finland – 3’48″65 (12de van de wereld!)
10 jul – Robin van Riel – 1500m bij WK U20 Tampere Finland – 3’45″52 (door naar finale!)
7 jul – Rick van Riel – 1500m bij EK U18 Györ Hongarije – 3’57″95 (10de van Europa!)
6 jul – Troy de Juncker – 5000m bij Trackmeeting Wageningen – 16’35″44 (PR)
6 jul – Lars van Aalst – 5000m bij Trackmeeting Wageningen – 16’47″63 (PR)
6 jul – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 4’45″01
6 jul – Ian de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 4’59″49
6 jul – Puk van Gool – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 1’59″70
6 jul – Tijke Wentink – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’05″86
6 jul – Tijke Wentink – 400m bij Trackmeeting Wageningen – 53″67
5 jul – Rick van Riel – 1500m bij EK U18 Györ Hongarije – 3’56″85 (door naar finale!)
1 jul – Judi Becx – 1500m bij competitie – 5’29″84
1 jul – Sanne Louer – 1500m bij competitie – 5’30″09
1 jul – Bente Smagge – 400m bij competitie – 1’06″19 (PR)
1 jul – Puk van Gool – 400m bij competitie – 52″39
1 jul – Tijke Wentink – 400m bij competitie – 52″90 (PR)
1 jul – Puk van Gool – 200m bij competitie – 24″10 (PR)
1 jul – Jorg Schellekens – 800m bij competitie – 2’10″91
1 jul – Tijke Wentink – 800m bij competitie – 2’00″02
1 jul – Troy de Juncker – 5000m bij competitie – 17’19″81
1 jul – Mike Rasenberg – 5000m bij competitie – 17’39″80

j u n i 2 0 1 8
7 podiumplaatsen en 11 PR’s deze maand!

30 jun – Milan Watzeels – 800m bij competitie – 2’20″77 (PR)
30 jun – Remko van den Hout – 800m bij competitie – 2’28″45 (PR)
24 jun – Robin van Riel – 800m bij Junioren Gala Mannheim (D) – 1’50″02 (1e plaats)
22 jun – Puk van Gool – 400m bij NK Atletiek – 53″63 (44ste van Nederland)
22 jun – Mike Rasenberg – 3000m Steeple bij NK Atletiek – 10’43″99 (14de van Nederland)
17 jun – Rick van Riel – 1500m bij NK Junioren – 4’16″16 (1e plaats; Kampioen van Nederland)
17 jun – Robin van Riel – 1500m bij NK Junioren – 3’50″34 (1e plaats; Kampioen van Nederland)
17 jun – Bram Maas – 2000m Steeple bij NK Junioren – 6’36″74 (PR en 5de van Nederland)
16 jun – Mike Rasenberg – 5km bij Dwras door Dongen – 17’42 (3e plaats)
16 jun – Rick van Riel – 1500m bij NK Junioren – 4’14″12 (door naar finale)
16 jun – Robin van Riel – 1500m bij NK Junioren – 4’13″90 (door naar finale)
16 jun – Troy de Juncker – 1500m bij NK Junioren – 4’18″38 (17de van Nederland)
15 jun – Lars van Aalst – 5000m bij NK Junioren – 16’49″28 (PR en 15de van Nederland)
15 jun – Jorg Schellekens – 800m bij NK Junioren – 2’05″92 (22ste van Nederland)
13 jun – Tijke Wentink – 1500m bij Hardloopgala Gilze – 4’18 (1e plaats)
13 jun – Puk van Gool – 1500m bij Hardloopgala Gilze – 4’24 (2e plaats)
13 jun – Lars Schellekens – 1500m bij Hardloopgala Gilze – 4’46 (3e plaats)
13 jun – Mike Rasenberg – 5km bij Hardloopgala Gilze – 17’02 (17e plaats)
10 jun – Lars Schellekens – 1500m bij competitie – 4’36″41 (PR)
10 jun – Ian de Juncker – 1500m bij competitie – 4’51″19 (PR)
10 jun – Lars Schellekens – 400m bij competitie – 58″56 (PR)
10 jun – Ian de Juncker – 400m bij competitie – 1’03″68 (PR)
8 jun – Robin van Riel – 1500m bij Nijmegen Global Athletics – 3’43″20
2 jun – Rick van Riel – 1500m bij Putbos Memorial (B) – 3’52″90 (PR + limiet EJK!)
2 jun – Robin van Riel – 800m bij Putbos Memorial (B) – 1’49″85 (PR)
2 jun – Tijke Wentink – 800m bij Putbos Memorial (B) – 2’06″95
1 jun – Eni van Bree – 800m bij Asterix baanwedstrijd – 2’34″55 (PR)
1 jun – Troy de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’26″68
1 jun – Ian de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’04″06

m e i 2 0 1 8
12 PR’s deze maand!

27 mei – Mike Rasenberg – 3000m Steeple bij competitie – 10’41″18
27 mei – Troy de Juncker – 1500m bij competitie – 4’22″18
27 mei – Eni van Bree – 200m bij competitie – 28″28
27 mei – Eni van Bree – 400m bij competitie – 1’02″23
27 mei – Judi Becx – 800m bij competitie – 2’31″08
27 mei – Noël van Selow – 800m bij competitie – 2’33″59
27 mei – Noël van Selow – 400mH bij competitie – 1’17″03 (PR)
26 mei – Rick van Riel – 800m bij IFAM Ordergem (B) – 1’54″74 (PR)
26 mei – Tijke Wentink – 800m bij IFAM Ordergem (B) – 1’59″05
21 mei – Puk van Gool – 400m bij T-meeting – 52″73
21 mei – Eni van Bree – 400m bij T-meeting – 1’02″03
21 mei – Robin van Riel – 1500m bij T-meeting – 3’42″60 (PR + limiet WJK!)
21 mei – Rck van Riel – 1500m bij T-meeting – 3’57″62 (PR)
21 mei – Tijke Wentink – 1500m bij T-meeting – 4’19″02
19 mei – Milan Watzeels – 800m bij competitie – 2’24″33 (PR)
19 mei – Remko van den Hout – 800m bij competitie – 2’30″57 (PR)
18 mei – Puk van Gool – 400m bij Trackmeeting Wageningen – 52″95
18 mei – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 4’40″98 (PR)
18 mei – Lars van Aalst – 5000m bij Trackmeeting Wageningen – 16’49″83 (PR)
13 mei – Ian de Juncker – 800m bij competitie – 2’19″72 (PR)
11 mei – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’13″87 (PR)
11 mei – Ian de Juncker – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’21″95 (PR)
10 mei – Robin van Riel – 800m bij Harry Schulting Games – 1’51″02
10 mei – Rick van Riel – 800m bij Harry Schulting Games – 1’55″83 (PR)
10 mei – Puk van Gool – 800m bij Harry Schulting Games – 1’59″65
10 mei – Tijke Wentink – 800m bij Harry Schulting Games – 2’00″54
10 mei – Jorg Schellekens – 800m bij Harry Schulting Games – 2’12″38

a p r i l 2 0 1 8
6 podiumplaatsen en 2 PR’s deze maand!

22 apr – Judi Becx – 800m bij competitie – 2’34″87
22 apr – Eni van Bree – 400m bij competitie – 1’02″22
22 apr – Noël van Selow – 3000m bij competitie – 12’15″22
22 apr – Mike Rasenberg – 5000m bij competitie – 17’16″75
15 apr – Jorg Schellekens – 800m bij competitie – 2’04″85
15 apr – Lars Schellekens – 5km bij Voorjaarsloop Goirle – 18’30 (1e plaats)
15 apr – Ian de Juncker – 5km bij Voorjaarsloop Goirle – 20’47 (3e plaats)
15 apr – Esther Verhoeven – 5km bij Voorjaarsloop Goirle – 26’39 (5e plaats)
15 apr – Nicole Simons – 5km bij Voorjaarsloop Goirle – 28’55 (7e plaats)
11 apr – Robin van Riel – 5km bij Leemputtenloop – 15’03 (PR en 1e plaats)
11 apr – Tijke Wentink – 5km bij Leemputtenloop – 16’54 (3e plaats)
11 apr – Jorg Schellekens – 5km bij Leemputtenloop – 17’46 (2e plaats)
11 apr – Lars Schellekens – 5km bij Leemputtenloop – 17’53 (PR en 3e plaats)
11 apr – Mike Rasenberg – 5km bij Leemputtenloop – 18’18
11 apr – Ian de Juncker – 5km bij Leemputtenloop – 19’15

m a a r t 2 0 1 8
4 podiumplaatsen en 4 PR’s deze maand!

31 mrt – Judi Becx – 5km bij Dommelloop – 21’13 (6e plaats)
31 mrt – Tijke Wentink – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 4’27″73
31 mrt – Lars Schellekens – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 4’50″08 (PR)
31 mrt – Ian de Juncker – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 4’57″93 (PR)
31 mrt – Judi Becx – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 5’33″49
31 mrt – Bente Smagge – 300m bij Openingswedstrijd Attila – 47″73
31 mrt – Puk van Gool – 300m bij Openingswedstrijd Attila – 37″50
31 mrt – Tijke Wentink – 300m bij Openingswedstrijd Attila – 40″37
31 mrt – Eni van Bree – 300m bij Openingswedstrijd Attila – 44″93
31 mrt – Judi Becx – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’48″97
31 mrt – Eni van Bree – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’54″46
31 mrt – Bente Smagge – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’47″19
31 mrt – Puk van Gool – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’26″21
31 mrt – Tijke Wentink – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’31″04
18 mrt – Tijke Wentink – 10km bij Drunense Duinenloop – 35’11 (4e plaats)
18 mrt – Mike Rasenberg – 10km bij Drunense Duinenloop – 35’45 (6e plaats)
18 mrt – Troy de Juncker – 5km bij Talentrun Parelloop – 17’19 (37e plaats)
18 mrt – Jorg Schellekens – 5km bij Talentrun Parelloop – 17’35 (PR + 41e plaats)
18 mrt – Lars Schellekens – 5km bij Talentrun Parelloop – 18’23 (55e plaats)
18 mrt – Ian de Juncker – 5km bij Talentrun Parelloop – 19’26 (57e plaats)
11 mrt – Robin van Riel – 8km  bij NK Cross- 30’14 (2e plaats)
11 mrt – Troy de Juncker – 8km  bij NK Cross- 35’20 (32e plaats)
11 mrt – Jorg Schellekens – 8km  bij NK Cross- 35’26 (33e plaats)
11 mrt – Lars Schellekens – 6km  bij NK Cross- 27’46 (35e plaats)
11 mrt – Ian de Juncker – 6km  bij NK Cross- 30’25 (49e plaats)
11 mrt – Gijs Fuite – 3km  bij NK Cross- 14’49 (48e plaats)
11 mrt – Milan Watzeels – 2000m bij Attilarun- 7’05 (1e plaats)
11 mrt – Tijke Wentink – 10km  bij Attilarun- 35’27 (4e plaats)
11 mrt – Mike Rasenberg – 10km  bij Attilarun- 36’18 (7e plaats)
11 mrt – Lars van Aalst – 10km  bij Attilarun- 37’46 (PR en 11e plaats)
10 mrt – Puk van Gool – 800m indoor bij NSK – 1’59″41 (5e plaats)
10 mrt – Judi Becx – 400m indoor bij NSK – 1’07″73 (15e plaats)
4 mrt – Tijke Wentink – 5km bij Rico Salvettiloop – 17’10 (2e plaats)
4 mrt – Judi Becx – 5km bij Rico Salvettiloop – 21’35 (1e plaats)

f e b r u a r i 2 0 1 8
9 podiumplaatsen en 4 PR’s deze maand!

18 feb – Robin van Riel – 1500m finale bij NK Indoor Senioren – 3’58″41 (5e plaats)
17 feb – Robin van Riel – 1500m serie bij NK Indoor Senioren – 3’58″64 (3e plaats)
11 feb – Robin van Riel – 1500m bij NK Indoor Junioren – 3’52″38 (PR en 2e plaats)
10 feb – Puk van Gool – 800m bij Indoor IFAM Gent (B) – 1’59″81
10 feb – Robin van Riel – 1500m bij NK Indoor Junioren – 4’17″19 (door naar finale)
10 feb – Jorg Schellekens – 800m bij NK Indoor Junioren – 2’06″27
10 feb – Mike Rasenberg – 5km bij Kruikenloop – 16’41 (PR en 2e plaats)
10 feb – Tijke Wentink – 5km bij Kruikenloop – 16’46 (3e plaats)
10 feb – Troy de Juncker – 5km bij Kruikenloop – 16’56 (5e plaats)
10 feb – Lars van Aalst – 5km bij Kruikenloop – 17’30 (PR en 7e plaats)
10 feb – Ian de Juncker – 5km bij Kruikenloop – 18’27 (PR en 11e plaats)
10 feb – Nicole Simons – 5km bij Kruikenloop – 26’47 (20e plaats)
10 feb – Esther Verhoeven – 5km bij Kruikenloop – 26’50 (21e plaats)
10 feb – Henk Gallé – 10km bij Kruikenloop – 45’12 (28e plaats)
4 feb – Milan Watzeels – 3.03km bij Atledocross – 11’36 (3e plaats)
4 feb – Remko van den Hout – 3.03km bij Atledocross – 12’26 (10e plaats)
4 feb – Jeske van de Laar – 3.03km bij Atledocross – 15’29 (6e plaats)
4 feb – Bente Smagge – 3.03km bij Atledocross – 13’12 (3e plaats)
4 feb – Lars Schellekens – 3.67km bij Atledocross – 13’33 (4e plaats)
4 feb – Troy de Juncker – 5.5km bij Atledocross – 20’54 (3e plaats)
4 feb – Lars van Aalst – 5.5km bij Atledocross – 22’03 (4e plaats)
4 feb – Puk van Gool – 2.02km bij Atledocross – 7’00 (2e plaats)
4 feb – Judi Becx – 5.5km bij Atledocross – 25’26 (3e plaats)
4 feb – Esmay van de Laar – 5.5km bij Atledocross – 28’22 (7e plaats)

j a n u a r i 2 0 1 8
9 podiumplaatsen en 1 nieuw PR deze maand!

28 jan – Milan Watzeels – 3.07km bij Mastboscross – 11’53 (25e plaats)
28 jan – Remko van den Hout – 3.07km bij Mastboscross – 12’36 (33e plaats)
28 jan – Jeske van de Laar – 3.48km bij Mastboscross – 17’16 (21e plaats)
28 jan – Lars Schellekens – 4.88km bij Mastboscross – 18’07 (36e plaats)
28 jan – Robin van Riel – 7.13km bij Mastboscross – 23’08 (3e plaats)
28 jan – Jorg Schellekens – 7.13km bij Mastboscross – 26’26 (18e plaats)
28 jan – Esmay van de Laar – 7.13km bij Mastboscross – 40’27 (23e plaats)
28 jan – Puk van Gool – 2.64km bij Mastboscross – 8’44 (30e plaats)
28 jan – Mike Rasenberg – 10.82km bij Mastboscross – 40’39 (38e plaats)
21 jan – Robin van Riel – 7.4km bij Abdijcross – 25’05 (2e plaats)
21 jan – Jorg Schellekens – 7.4km bij Abdijcross – 29’29 (24e plaats)
21 jan – Rick van Riel – 4.6km bij Abdijcross – 16’37 (7e plaats)
21 jan – Lars Schellekens – 4.6km bij Abdijcross – 18’52 (32e plaats)
21 jan – Ian de Juncker – 4.6km bij Abdijcross – 19’59 (37e plaats)
21 jan – Milena Weber – 1.1km bij Spiridoncross – 5’09 (13e plaats)
21 jan – Milan Watzeels – 2.2km bij Spiridoncross – 8’30 (5e plaats)
21 jan – Remko van den Hout – 2.2km bij Spiridoncross – 9’15 (7e plaats)
21 jan – Gijs Fuite – 2.2km bij Spiridoncross – 9’30 (8e plaats)
21 jan – Jeske van de Laar – 4.05km bij Spiridoncross – 22’01 (5e plaats)
21 jan – Bente Smagge – 5.9km bij Spiridoncross – 27’30 (2e plaats)
21 jan – Troy de Juncker – 5.9km bij Spiridoncross – 22’51 (1e plaats)
21 jan – Puk van Gool – 4.1km bij Spiridoncross – 15’30 (1e plaats)
21 jan – Judi Becx – 5.9km bij Spiridoncross – 39’24 (7e plaats)
21 jan – Esmay van de Laar – 5.9km bij Spiridoncross – 40’28 (10e plaats)
21 jan – Tijke Wentink – 10.2km bij Spiridoncross – 39’46 (14e plaats)
14 jan – Jeske van de Laar – 4.1km bij Wilkin Sports Cross – 19’47 (4e plaats)
14 jan – Milan Watzeels – 4.1km bij Wilkin Sports Cross – 16’23 (3e plaats)
14 jan – Gijs Fuite – 4.1km bij Wilkin Sports Cross – 18’43 (10e plaats)
14 jan – Bente Smagge – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 25’38 (1e plaats)
14 jan – Lars Schellekens – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 21’05 (1e plaats)
14 jan – Jorg Schellekens – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 20’19 (1e plaats)
14 jan – Judi Becx – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 27’24 (6e plaats)
14 jan – Esmay van de Laar – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 30’23 (9e plaats)
14 jan – Mike Rasenberg – 11.2km bij Wilkin Sports Cross – 41’34 (5e plaats)
6 jan – Puk van Gool – 600m indoor bij Gerhard-Schlegel-Gedenksportfest – 1’26″16 (PR)

d e c e m b e r 2 0 1 7
5 podiumplaatsen en 1 PR deze maand!

31 dec – Robin van Riel – 6km bij Sylvestercross – 21’33 (4e plaats)
31 dec – Jorg Schellekens – 6km bij Sylvestercross – 24’48 (32e plaats)
31 dec – Rick van Riel – 4km bij Sylvestercross – 14’04 (2e plaats)
31 dec – Lars Schellekens – 4km bij Sylvestercross – 16’46 (53e plaats)
31 dec – Ian de Juncker – 4km bij Sylvestercross – 17’49 (59e plaats)
31 dec – Gijs Fuite – 2km bij Sylvestercross – 9’01 (43e plaats)
31 dec – Mike Rasenberg – 5km bij Oudejaarsloop – 17’15 (PR; 4e plaats)
17 dec – Puk van Gool – 2.37km bij Lidocross – 8’10 (1e plaats)
17 dec – Robin van Riel – 9.48km bij Lidocross – 30’56 (3e plaats)
17 dec – Mike Rasenberg – 9.48km bij Lidocross – 34’29 (12e plaats)
17 dec – Esmay van de Laar – 7.11km bij Lidocross – 36’18 (8e plaats)
17 dec – Rick van Riel – 5.04km bij Lidocross – 15’39 (1e plaats)
17 dec – Jorg Schellekens – 5.04km bij Lidocross – 16’51 (6e plaats)
17 dec – Lars Schellekens – 3.36km bij Lidocross – 11’19 (4e plaats)
17 dec – Ian de Juncker – 3.36km bij Lidocross – 11’54 (7e plaats)
17 dec – Jeske van de Laar – 3.36km bij Lidocross – 15’20 (4e plaats)
17 dec – Lars Schellekens – 3.36km bij Lidocross – 11’19 (4e plaats)
17 dec – Gijs Fuite – 2.37km bij Lidocross – 9’48 (12e plaats)
3 dec – Jeske van de Laar – 2.84km bij Enclavecross – 13’06 (3e plaats)
3 dec – Lars Schellekens – 3.87km bij Enclavecross – 14’07 (5e plaats)
3 dec – Ian de Juncker – 3.87km bij Enclavecross – 14’51 (7e plaats)
3 dec – Esmay van de Laar – 5.7km bij Enclavecross – 27’03 (10e plaats)

n o v e m b e r 2 0 1 7
8 podiumplaatsen deze maand!

26 nov – Mike Rasenberg  – 10.3km bij Warandeloop – 37’16 (37e plaats)
26 nov – Sanne Louer  – 5.8km bij Warandeloop – 22’12 (5e plaats)
26 nov – Esmay van de Laar  – 5.8km bij Warandeloop – 24’49 (11e plaats)
26 nov – Ian de Juncker  – 4.3km bij Warandeloop – 17’36 (78e plaats)
26 nov – Jeske van de Laar  – 3.8km bij Warandeloop – 20’21 (40e plaats)
26 nov – Robin van Riel  – 6.3km bij Warandeloop – 21’12 (10e plaats)
26 nov – Jorg Schellekens  – 6.3km bij Warandeloop – 24’21 (58e plaats)
26 nov – Puk van Gool  – 2.3km bij Warandeloop – 8’17 (67e plaats)
25 nov – Henk Gallé – 7.3k bij Warandeloop – 32’01 (20e plaats)
25 nov – Remko van den Hout – 2.7k bij Warandeloop – 9’21 (32e plaats)
25 nov – James Ramzan – 2.7k bij Warandeloop – 9’27 (34e plaats)
25 nov – Nicole Simons – 5.4k bij Warandeloop – 30’02 (84e plaats)
19 nov – Milena Weber – 1.81km bij Scorpiocross – 8’37 (12e plaats)
19 nov – Imeno Weber – 1.81km bij Scorpiocross – 8’51 (25e plaats)
19 nov – Jeske van de Laar – 2.64km bij Scorpiocross – 13’36 (6e plaats)
19 nov – Puk van Gool – 2.64km bij Scorpiocross – 9’44 (1e plaats)
19 nov – Lars Schellekens – 3.79km bij Scorpiocross – 14’34 (5e plaats)
19 nov – Ian de Juncker – 3.79km bij Scorpiocross – 15’23 (9e plaats)
19 nov – Bente Smagge – 3.79km bij Scorpiocross – 16’50 (1e plaats)
19 nov – Mike Rasenberg – 9.25km bij Scorpiocross – 34’39 (7e plaats)
19 nov – Judi Becx – 7.43km bij Scorpiocross – 35’50 (5e plaats)
19 nov – Esmay van de Laar – 7.43km bij Scorpiocross – 38’05 (6e plaats)
12 nov – Robin van Riel – 9.1km bij Maresiacross – 33’00 (1e plaats)
12 nov – Mike Rasenberg – 9.1km bij Maresiacross – 36’24 (12e plaats)
12 nov – Puk van Gool – 4.5km bij Maresiacross – 19’02 (1e plaats)
12 nov – Sanne Louer – 6.8km bij Maresiacross – 35’04 (9e plaats)
12 nov – Judi Becx – 6.8km bij Maresiacross – 36’48 (10e plaats)
12 nov – Esmay van de Laar – 6.8km bij Maresiacross – 39’11 (12e plaats)
12 nov – Rick van Riel – 3.3km bij Maresiacross – 10’42 (1e plaats)
12 nov – Jorg Schellekens – 3.3km bij Maresiacross – 11’19 (3e plaats)
12 nov – Lars Schellekens – 3.3km bij Maresiacross – 12’02 (10e plaats)
12 nov – Ian de Juncker – 3.3km bij Maresiacross – 13’37 (18e plaats)
12 nov – Bente Smagge – 3.3km bij Maresiacross – 14’39 (3e plaats)
12 nov – Jeske van de Laar – 3.3km bij Maresiacross – 17’17 (7e plaats)
12 nov – Remko van den Hout – 2.3km bij Maresiacross – 9’35 (9e plaats)
12 nov – Imeno Weber – 2.3km bij Maresiacross – 10’55 (31e plaats)
12 nov – Milena Weber – 2.3km bij Maresiacross – 11’28 (19e plaats)
5 nov – Judi Becx – 6.3km bij Drunense Duinen Cross – 30’26 (7e plaats)
5 nov – Esmay van de Laar – 6.3km bij Drunense Duinen Cross – 34’47 (9e plaats)
5 nov – Jorg Schellekens – 6.3km bij Drunense Duinen Cross – 23’31 (2e plaats)
5 nov – Lars Schellekens – 4.2km bij Drunense Duinen Cross – 15’17 (4e plaats)
5 nov – Ian de Juncker – 4.2km bij Drunense Duinen Cross – 17’49 (10e plaats)
5 nov – Remko van den Hout – 2.53km bij Drunense Duinen Cross – 11’27 (9e plaats)
5 nov – Jeske van de Laar – 2.1km bij Drunense Duinen Cross – 10’03 (5e plaats)
5 nov – Milena Weber – 1.75km bij Drunense Duinen Cross – 8’32 (12e plaats)
5 nov – Rick van Riel – 4.2km bij Crosscup Mol (B) – 13’44 (6e plaats)
5 nov – Robin van Riel – 6.2km bij Crosscup Mol (B) –  21’05 (9e plaats)

o k t o b e r 2 0 1 7
9 podiumplaatsen en 4 PR’s deze maand!

28 okt – Jorg Schellekens – 4km bij Snertcross – 14’46 (2e plaats)
28 okt – Lars Schellekens – 4km bij Snertcross – 15’04 (4e plaats)
28 okt – Ian de Juncker- 4km bij Snertcross – 16’13 (6e plaats)
28 okt – Bente Smagge – 4km bij Snertcross – 18’03 (1e plaats)
28 okt – Jeske van de Laar – 4km bij Snertcross – 20’47 (5e plaats)
28 okt – Gijs Brands – 4km bij Snertcross – 14’27 (1e plaats)
28 okt – Puk van Gool – 2km bij Snertcross – 6’42 (2e plaats)
28 okt – Sanne Louer – 6km bij Snertcross – 27’57 (6e plaats)
28 okt – Esmay van de Laar – 6km bij Snertcross – 30’58 (11e plaats)
28 okt – Mike Rasenberg – 8km bij Snertcross – 30’22 (5e plaats)
22 okt – Imeno Weber – 1.6km bij Blauwe Meer Cross – 7’31 (21e plaats)
22 okt – Milena Weber – 1.6km bij Blauwe Meer Cross – 7’55 (17e plaats)
22 okt – Anne Hoven – 1.6km bij Blauwe Meer Cross – 9’26 (26e plaats)
22 okt – Remko van den Hout – 2.4km bij Blauwe Meer Cross – 11’00 (13e plaats)
22 okt – Gijs Brands – 3.35km bij Blauwe Meer Cross – 12’47 (5e plaats)
22 okt – Lars Schellekens – 3.35km bij Blauwe Meer Cross – 13’16 (8e plaats)
22 okt – Ian de Juncker – 3.35km bij Blauwe Meer Cross – 15’12 (17e plaats)
22 okt – Jeske van de Laar – 3.35km bij Blauwe Meer Cross – 19’19 (5e plaats)
22 okt – Rick van Riel – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 21’00 (1e plaats)
22 okt – Jorg Schellekens – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 22’17 (3e plaats)
22 okt – Puk van Gool – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 23’10 (2e plaats)
22 okt – Sanne Louer – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 28’47 (5e plaats)
22 okt – Judi Becx – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 29’2 (8e plaats)
22 okt – Esmay van de Laar – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 34’53 (13e plaats)
22 okt – Robin van Riel – 8.25km bij Blauwe Meer Cross – 30’27 (3e plaats)
22 okt – Mike Rasenberg – 8.25km bij Blauwe Meer Cross – 34’41 (13e plaats)
8 okt – Jorg Schellekens – 5km bij Rondje Seppe – 17’59 (2e plaats)
8 okt – Lars Schellekens – 5km bij Rondje Seppe – 18’16 (PR)
8 okt – Ian de Juncker – 5km bij Rondje Seppe – 19’27 (PR)
1 okt – Robin van Riel – 10km bij Singelloop Breda – 33’55 (PR)
1 okt – Mike Rasenberg – 10km bij Singelloop Breda – 35’43 (PR)
1 okt – Gijs Brands – 5km bij Singelloop Breda – 17’32
1 okt – Sanne Louer – 5km bij Singelloop Breda – 21’27

s e p t e m b e r 2 0 1 7
1 podiumplaats en 1 1 PR’s deze maand!

24 sep – Rick van Riel – 1500m bij competitie – 4’18″67
24 sep – Lars Schellekens – 1500m bij competitie – 4’53″50 (PR)
17 sep – Mike Rasenberg – 3000m SC bij competitie – 10’39″35 (PR)
17 sep – Robin van Riel – 5000m bij competitie – 15’50″83 (PR)
15 sep – Rick van Riel – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 4’03″93 (PR)
15 sep – Ian de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 4’58″94 (PR)
15 sep – Troy de Juncker – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’04″69 (PR)
15 sep – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’25″20
3 sep – Mike Rasenberg – 10km bij Tilburg Ten Miles – 36’02 (PR en 3e plaats)
3 sep – Robin van Riel – 5km bij Tilburg Ten Miles – 15’44
3 sep – Rick van Riel – 5km bij Tilburg Ten Miles – 16’23
3 sep – Gijs Brands – 5km bij Tilburg Ten Miles – 17’16 (PR)
3 sep – Puk van Gool – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’00
3 sep – Troy de Juncker – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’30
3 sep – Jorg Schellekens – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’35
3 sep – Lars Schellekens – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’52 (PR)
3 sep – Milan Watzeels – 5km bij Tilburg Ten Miles – 20’17
3 sep – Ian de Juncker – 5km bij Tilburg Ten Miles – 20’25
3 sep – Jack van Avendonk – 5km bij Tilburg Ten Miles – 20’43
3 sep – Remko van den Hout – 5km bij Tilburg Ten Miles – 23’09
3 sep – Nicole Simons – 5km bij Tilburg Ten Miles – 27’35
3 sep – Robin van Riel – 5km bij Tilburg Ten Miles – 15’44
3 sep – Sanne Louer – 10km bij Tilburg Ten Miles – 45’54
3 sep – Noël van Selow – 10km bij Tilburg Ten Miles – 49’41
1 sep – Jorg Schellekens – 1000m bij Trackmeeting Utrecht – 2’51″97
1 sep – Gijs Brands – 1000m bij Trackmeeting Utrecht – 2’57″46 (PR)
1 sep – Lars Schellekens – 1000m bij Trackmeeting Utrecht – 3’05″96 (PR)

a u g u s t u s 2 0 1 7
2 podiumplaatsen deze maand

26 aug – Lars Schellekens – 4.1km bij Bels Lijntje – 16’02 (1e plaats)
26 aug – Ian de Juncker – 4.1km bij Bels Lijntje – 16’38 (2e plaats)
11 aug – Noël van Selow – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’35″79
11 aug – Jorg Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’33″84
11 aug – Gijs Brands – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’39″19
11 aug – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’03″93

j u l i 2 0 1 7
2 podiumplaatsen deze maand

14 jul – Puk van Gool – 400m bij NK Senioren – 53″07
9 jul – Milan Watzeels – 1000m bij Brabantse Kampioenschappen – 3’13″01
2 jul – Willemijn Fuite – 2000m SteepleChase bij finale NK Junioren – 8’08″05 (11e plaats)

1 jul – Robin van Riel – 800m bij finale NK Junioren – 1’53″00 (1e plaats)

1 jul – Rick van Riel – 800m bij finale NK Junioren – 1’58″13 (3e plaats)
1 jul – Troy de Juncker – 1500m bij series NK Junioren – 4’38″36 (11e plaats)
1 jul – Jorg Schellekens – 1500m bij series NK Junioren – 4’40″53 (15e plaats)
1 jul – Willemijn Fuite – 1500m bij series NK Junioren – 5’12″18 (12e plaats)
1 jul – Mike Rasenberg – 5km bij Chaamloop – 17’20 (5e plaats)

j u n i 2 0 1 7
11 podiumplaatsen en 17 PR’s deze maand

30 jun – Rick van Riel – 800m bij series NK Junioren – 2’00″35 (1e en door naar finale)
30 jun – Robin van Riel – 800m bij series NK Junioren – 1’57″65 (1e en door naar finale)
30 jun – Jorg Schellekens – 800m bij series NK Junioren – 2’03″81 (PR)

25 jun – Jorg Schellekens – 800m bij competitie – 2’10″22
25 jun – Troy de Juncker – 3000m bij competitie – 10’15″85
23 jun – Sanne Louer – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’31″23 (PR)
23 jun – Willemijn Fuite – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’32″13
23 jun – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’23″35 (PR)
23 jun – Noël van Selow – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’18″11
22 jun – Milan Watzeels – 1000m bij Avondwedstrijd DAK – 3’14″26
17 jun – Rick van Riel – 800m bij Gouden Spike – 1’55″88 (PR én 4e tijd aller tijden NL)
17 jun – Robin van Riel – 800m bij Gouden Spike – 1’56″12
17 jun – Lars Schellekens – 5km bij Midzomerloop – 19’14 (2e plaats)
14 jun – Rick van Riel – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 4’18 (1e plaats)
14 jun – Puk van Gool – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 4’24 (2e plaats)
14 jun – Tijke Wentink – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 4’26 (3e plaats)
14 jun – Jorg Schellekens – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 4’43 (5e plaats)
14 jun – Gijs Brands – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 4’43 (6e plaats)
14 jun – Lars Schellekens – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 5’08 (7e plaats)
14 jun – Milan Watzeels – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 5’10 (8e plaats)
14 jun – Sanne Louer – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 5’18 (3e plaats)
14 jun – Noël van Selow – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 5’26 (4e plaats)
14 jun – Judi Becx – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 5’44 (5e plaats)
14 jun – Mike Rasenberg – 5km weg bij Hardloopgala Gilze – 17’22 (20e plaats)
14 jun – Kiflom Gebreslasie – 5km weg bij Hardloopgala Gilze – 18’27 (26e plaats)
14 jun – Jack van Avendonk – 5km weg bij Hardloopgala Gilze – 18’29 (10e plaats)
11 jun – Rick van Riel – 1500m bij competitie – 4’07″95 (PR)
11 jun – Lars Schellekens – 1500m bij competitie – 5’03″71
11 jun – Ian de Juncker – 1500m bij competitie – 5’09″50
11 jun – Willemijn Fuite – 1500m bij competitie – 5’10″02 (PR)
10 jun – Robin van Riel – 800m bij Flanders Cup Huizingen (B) – 1’50″32 (PR en onder EJK limiet)
10 jun – Rick van Riel – 800m bij competitie – 1’58″93
10 jun – Willemijn Fuite – 800m bij competitie – 2’32″48
10 jun – Milan Watzeels – 1000m bij competitie – 3’09″79 (PR)
10 jun – Milan Watzeels – 80m bij competitie – 11″40 (PR)
10 jun – Gijs Fuite – 1000m bij competitie – 3’29″15
10 jun – Mike Rasenberg – 5km bij Dwars door Dongen – 17’20 (1e plaats)
10 jun – Esmay van de Laar – 5km bij Dwars door Dongen – 24’57 (33e plaats)
10 jun – Jeske van de Laar – 1EM bij Dwars door Dongen – 7’09 (2e plaats)
10 jun – Jorg Schellekens – 1EM bij Dwars door Dongen – 5’00 (1e plaats)
10 jun – Tijke Wentink – 1EM bij Dwars door Dongen – 4’50 (5e plaats)
10 jun – Sanne Louer – 1EM bij Dwars door Dongen – 5’39 (3e plaats)
10 jun – Noël van Selow – 1EM bij Dwars door Dongen – 5’52 (4e plaats)
5 jun – Puk van Gool – 400m bij T-Meeting – 52″05 (PR)
3 jun – Mike Rasenberg – 5km bij Rondje Rijen – 17’38 (4e plaats)
3 jun – Nicole Simons – 5km bij Rondje Rijen – 26’53 (12e plaats)
2 jun – Robin van Riel – 800m bij Global Athletics – 1’51″00 (PR)
2 jun – Rick van Riel – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’09″42 (PR)
2 jun – Tijke Wentink – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’11″06 (PR)
2 jun – Troy de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’12″02 (PR)
2 jun – Gijs Brands – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’40″65 (PR)
2 jun – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’57″88 (PR)
2 jun – Ian de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’59″81 (PR)
2 jun – Sanne Louer – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’10″73
2 jun – Puk van Gool – 400m bij Trackmeeting Utrecht – 53″07
2 jun – Tijke Wentink – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’03″87
1 jun – Willemijn Fuite – 2000m Steeple bij Energie MIla Trackmeeting – 8’09″40

m e i 2 0 1 7
22 PR’s deze maand!

28 mei – Mike Rasenberg – 3000m Steeple bij competitie – 10’46″51 (PR)
28 mei – Robin van Riel – 1500m bij competitie – 4’01″08
27 mei – Puk van Gool – 800m bij IFAM Oordegem – 1’57″74 (PR)
27 mei – Rick van Riel – 800m bij competitie – 2’01″59
27 mei – Rick van Riel – 150m bij competitie – 17″97 (PR)
27 mei – Rick van Riel – 800m bij competitie – 2’01″59
27 mei – Willemijn Fuite – 800m bij competitie – 2’33″15
25 mei – Rick van Riel – 800m bij Harry Schulting Games – 1’58″31 (PR)
25 mei – Tijke Wentink – 800m bij Harry Schulting Games – 1’58″77 (PR)
25 mei – Puk van Gool – 800m bij Harry Schulting Games – 1’59″00 (PR)
25 mei – Jorg Schellekens – 800m bij Harry Schulting Games – 2’07″18
25 mei – Lars Schellekens – 800m bij Harry Schulting Games – 2’24″73 (PR)
25 mei – Ian de Juncker – 800m bij Harry Schulting Games – 2’25″57 (PR)
25 mei – Willemijn Fuite – 3000m bij Harry Schulting Games – 11’37″20
25 mei – Troy de Juncker – 3000m bij Harry Schulting Games – 9’22″97 (PR)
25 mei – Noël van Selow – 5km bij Dreefloop – 20’57 (4e plaats)

18 mei – Ian de Juncker – 800m bij competitie – 2’25″86 (PR)
18 mei – Rick van Riel – 800m bij competitie – 1’59″67
18 mei – Robbert Hijman – 800m bij competitie – 2’28″88 (PR)
18 mei – Lotte de Graauw – 800m bij competitie – 2’41″14 (PR)
17 mei – Lars Schellekens – 800m bij Avondwedstrijd Atledo – 2’26″27 (PR)
17 mei – Jorg Schellekens – 800m bij Avondwedstrijd Atledo – 2’12″09
14 mei – Jeske van de Laar – 2.5km bij TRR Bosloop – 12’21 (1e plaats)
14 mei – Esmay van de Laar – 5km bij TRR Bosloop – 27’40 (1e plaats)
13 mei – Mike Rasenberg – 5km bij Kaaienloop – 18’12 (11e plaats)
13 mei – Noël van Selow – 5km bij Kaaienloop – 21’02 (5e plaats)
13 mei – Nicole Simons – 5km bij Kaaienloop – 28’50 (39e plaats)
12 mei – Robin van Riel – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 1’52″97 (PR)
12 mei – Rick van Riel – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 1’58″74 (PR)
12 mei – Puk van Gool – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’00″79
12 mei – Jorg Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’13″05
12 mei – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’29″72 (PR)
12 mei – Troy de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’12″87 (PR)
12 mei – Tijke Wentink – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’22″89
12 mei – Ian de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’06″67 (PR)
12 mei – Sanne Louer – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’16″24
7 mei – Robin van Riel – 1500m bij competitie – 4’01″89
7 mei – Troy de Juncker – 800m bij competitie – 2’04″60 (PR)
7 mei – Jorg Schellekens – 800m bij competitie – 2’07″32
6 mei – Rick van Riel – 800m bij competitie – 2’00″49 (PR)

6 mei – Rick van Riel – 100m bij competitie – 12″46 (PR)
6 mei – Milan Watzeels – 1000m bij competitie – 3’17″64
6 mei – Milan Watzeels – 80m bij competitie – 11″76 (PR)
6 mei – Gijs Fuite – 1000m bij competitie – 3’36″64
6 mei – Willemijn Fuite – 800m bij competitie – 2’33″93

5 mei – Jeske van de Laar – 2.5EM bij Libertyrun – 21’52 (6e plaats)
5 mei – Esmay van de Laar – 2.5EM bij Libertyrun – 20’30 (7e plaats)
5 mei – Lars Schellekens – 2.5EM bij Libertyrun – 16’24 (8e plaats)
5 mei – Ian de Juncker – 2.5EM bij Libertyrun – 16’32 (9e plaats)
5 mei – Mike Rasenberg – 5EM bij Libertyrun – 29’52 (15e plaats)

a p r i l 2 0 1 7
3 podiumplaatsen en 8 PR’s deze maand 

30 apr – Noël van Selow – 800m bij competitie – 2’33″66
30 apr – Puk van Gool – 800m bij competitie – 2’02″22
30 apr – Tijke Wentink – 800m bij competitie – 2’09″49
30 apr – Noël van Selow – 400m bij competitie – 1’07″37
30 apr – Mike Rasenberg – 5000m bij competitie – 17’46″53
30 apr – Sanne Louer – 3000m bij competitie – 11’53″91 (PR)
15 apr – Judi Becx – 5km bij Vennenloop – 21’56 (12e plaats)
15 apr – Jeske van de Laar – 1500m bij Vennenloop – 6’14 (2e plaats)
12 apr – Tijke Wentink – 5km bij Leemputtenloop – 16’08 (4e plaats – PR)
12 apr – Rick van Riel – 5km bij Leemputtenloop – 16’24 (1e plaats)
12 apr – Troy de Juncker – 5km bij Leemputtenloop – 16’37 (2e plaats – PR)
12 apr – Jorg Schellekens – 5km bij Leemputtenloop – 18’06 (6e plaats)
12 apr – Ian de Juncker – 5km bij Leemputtenloop – 19’50 (9e plaats)
12 apr – Sanne Louer – 5km bij Leemputtenloop – 21’01 (4e plaats)
2 apr – Robin van Riel – 5km bij Talentrun Parelloop – 15’44 (13e plaats – PR)
2 apr – Rick van Riel – 5km bij Talentrun Parelloop – 16’07 (16e plaats – PR)
2 apr – Troy de Juncker – 5km bij Talentrun Parelloop – 16’58 (36e plaats)
2 apr – Tijke Wentink – 5km bij Talentrun Parelloop – 17’01 (39e plaats)
2 apr – Jorg Schellekens – 5km bij Talentrun Parelloop – 17’45 (52e plaats – PR)
2 apr – Gijs Brands – 5km bij Talentrun Parelloop – 17’47 (54e plaats – PR)
2 apr – Ian de Juncker – 5km bij Talentrun Parelloop – 20’33 (77e plaats – PR)

m a a r t 2 0 1 7
8 podiumplaatsen deze maand

26 mrt – Jorg Schellekens – 5km bij Drunense Duinenloop – 15’51 (2e plaats)
26 mrt – Tijke Wentink – 10km bij Drunense Duinenloop – 35’25 (5e plaats)
26 mrt – Mike Rasenberg – 10km bij Drunense Duinenloop – 37’12 (9e plaats)
19 mrt – Mike Rasenberg – 10km bij Attilarun – 37’25 (5e plaats)
19 mrt – Jeske van de Laar – 2.5km bij TRR Bosloop – 12’38 (2e plaats)
19 mrt – Esmay van de Laar – 5km bij TRR Bosloop – 28’54 (1e plaats)
5 mrt – Robin van Riel – 7.2km bij NK Cross – 23’57 (2e plaats + 3e plaats Nationaal Crosscircuit)

5 mrt – Troy de Juncker – 7.2km bij NK Cross – 25’47 (16e plaats)
5 mrt – Jorg Schellekens – 7.2km bij NK Cross – 27’40 (33e plaats)
5 mrt – Lars Schellekens – 6.4km bij NK Cross – 26’36 (48e plaats)
5 mrt – Ian de Juncker – 6.4km bij NK Cross – 28’54 (53e plaats)
5 mrt – Tijke Wentink – 5km bij Rico Salvettiloop – 17’45 (2e plaats)
5 mrt – Nicole Simons – 5km bij Rico Salvettiloop – 28’17 (11e plaats)
5 mrt – Judi Becx – 10km bij Rico Salvettiloop – 49’03 (10e plaats)
4 mrt – Milan Watzeels – 1.9km bij NK Cross – 6’23 (16e plaats)
4 mrt – Willemijn Fuite – 1.9km bij NK Cross – 6’44 (23e plaats)
4 mrt – Rick van Riel – 2.7km bij NK Cross – 9’07 (Nederlands Kampioen + 1e plaats Nationaal Crosscircuit)
4 mrt – Gijs Brands – 2.7km bij NK Cross – 10’07 (20e plaats)

f e b r u a r i 2 0 1 7
6 podiumplaatsen deze maand

25 feb – Tijke Wentink – 10km bij Kruikenloop – 35’10 (1e plaats)
25 feb – Mike Rasenberg – 5km bij Kruikenloop – 17’47 (4e plaats)
25 feb – Sanne Louer – 5km bij Kruikenloop – 21’40 (4e plaats)
25 feb – Nicole Simons – 5km bij Kruikenloop – 28’38 (32e plaats)
25 feb – Judi Becx – 15km bij Kruikenloop – 1.19’40 (8e plaats)
19 feb – Esmay van de Laar – 5.5km bij Atledocross – 28’16 (6e plaats)
19 feb – Tijke Wentink – 9.1km bij Atledocross – 34’08 (12e plaats)
19 feb – Robin van Riel – 5.5km bij Atledocross – 18’04 (1e plaats)
19 feb – Troy de Juncker – 5.5km bij Atledocross – 19’17 (2e plaats)
19 feb – Rick van Riel – 3.6km bij Atledocross – 12’24 (1e plaats)
19 feb – Lars Schellekens – 3.6km bij Atledocross – 14’02 (11e plaats)
19 feb – Ian de Juncker – 3.6km bij Atledocross – 15’51 (13e plaats)
19 feb – Bente Smagge – 3km bij Atledocross – 13’44 (2e plaats)
19 feb – Gijs Brands – 3km bij Atledocross – 10’29 (4e plaats)
19 feb – Willemijn Fuite – 2km bij Atledocross – 8’04 (3e plaats)
19 feb – Jeske van de Laar – 2km bij Atledocross – 9’37 (11e plaats)
19 feb – Milan Watzeels – 2km bij Atledocross – 7’26 (5e plaats)
19 feb – Remko van den Hout – 2km bij Atledocross – 8’06 (12e plaats)
19 feb – Gijs Fuite – 2km bij Atledocross – 8’41 (19e plaats)
18 feb – Jorg Schellekens – 1500m bij NK Indoor – 4’34″21 (13e plaats)
18 feb – Willemijn Fuite – 800m bij NK Indoor – 2’31″10 (19e plaats)
18 feb – Jorg Schellekens – 800m bij NK Indoor – 2’12″21 (23e plaats)
11 feb – Puk van Gool – 400m bij IFAM Indoor – 53″63

j a n u a r i 2 0 1 7
11 podiumplaatsen deze maand!

29 jan – Esmay van de Laar – 7.6km bij Mastboscross – 38’44 (13e plaats)
29 jan – Robin van Riel – 7.6km bij Mastboscross – 26’53 (12e plaats)
29 jan – Troy de Juncker – 7.6km bij Mastboscross – 27’14 (16e plaats)
29 jan – Jorg Schellekens – 7.6km bij Mastboscross – 30’05 (28e plaats)
29 jan – Lars Schellekens – 5.4km bij Mastboscross – 21’24 (13e plaats)
29 jan – Rick van Riel – 3.1km bij Mastboscross – 10’23 (1e plaats)
29 jan – Gijs Brands – 3.1km bij Mastboscross – 10’56 (10e plaats)
29 jan – Willemijn Fuite – 2.6km bij Mastboscross – 10’16 (19e plaats)
29 jan – Jeske van de Laar – 2.6km bij Mastboscross – 12’28 (40e plaats)
29 jan – Milan Watzeels – 2.1km bij Mastboscross – 7’43 (8e plaats)
29 jan – Remko van den Hout – 2.1km bij Mastboscross – 8’47 (33e plaats)
29 jan – Gijs Fuite – 2.1km bij Mastboscross – 9’12 (39e plaats)
29 jan – Imeno Weber – 2.5km bij TRR Bosloop – 11’44 (11e plaats)
29 jan – Milena Weber – 2.5km bij TRR Bosloop – 12’31 (2e plaats)
22 jan – Rick van Riel – 800m bij NK Indoor Junioren C – 2’06″30 (1e plaats)
22 jan – Lars Schellekens – 5.65km bij Spiridoncross – 22’15 (6e plaats)
22 jan – Gijs Brands – 3.3km bij Spiridoncross – 11’56 (1e plaats)
22 jan – Willemijn Fuite – 2.2km bij Spiridoncross – 8’56 (2e plaats)
22 jan – Noortje de Graauw – 2.2km bij Spiridoncross – 10’02 (6e plaats)
22 jan – Jeske van de Laar – 2.2km bij Spiridoncross – 11’11 (8e plaats)
22 jan – Milan Watzeels – 1.1km bij Spiridoncross – 3’54 (2e plaats)
22 jan – Remko van den Hout – 1.1km bij Spiridoncross – 4’20 (8e plaats)
22 jan – Gijs Fuite – 1.1km bij Spiridoncross – 4’32 (16e plaats)
22 jan – Milena Weber – 1.1km bij Spiridoncross – 4’49 (9e plaats)
22 jan – Imeno Weber – 1.1km bij Spiridoncross – 5’08 (23e plaats)
15 jan – Robin van Riel – 7.4km bij Abdijcross – 26’38 (6e plaats)
15 jan – Troy de Juncker – 7.4km bij Abdijcross – 29’29 (17e plaats)
15 jan – Jorg Schellekens – 7.4km bij Abdijcross – 30’47 (20e plaats)
15 jan – Lars Schellekens – 4.6km bij Abdijcross – 20’09 (30e plaats)
15 jan – Rick van Riel – 2.9km bij Abdijcross – 10’26 (1e plaats)
15 jan – Gijs Brands – 2.9km bij Abdijcross – 11’21 (11e plaats)
15 jan – Willemijn Fuite – 2.55km bij Abdijcross – 11’33 (10e plaats)
15 jan – Gijs Fuite – 1.75km bij Abdijcross – 7’58 (19e plaats)
15 jan – Jeske van de Laar – 2.5km bij Wilkin Sport Cross – 13’01 (2e plaats)
15 jan – Milan Watzeels – 2.5km bij Wilkin Sport Cross – 9’55 (1e plaats)
15 jan – Lotte de Graauw – 4.1km bij Wilkin Sport Cross – 18’48 (3e plaats)
15 jan – Judi Becx – 5.6km bij Wilkin Sport Cross – 26’22 (6e plaats)
15 jan – Esmay van de Laar – 5.6km bij Wilkin Sport Cross – 28’58 (8e plaats)
8 jan – Willemijn Fuite – 2km bij Jaspercross – 8’44 (2e plaats)

d e c e m b e r 2 0 1 6
10 podiumplaatsen deze maand!

31 dec – Robin van Riel – 6km bij Sylvestercross – 21’08 (2e plaats)
31 dec – Troy de Juncker – 6km bij Sylvestercross – 23’00 (19e plaats)
31 dec – Jorg Schellekens – 6km bij Sylvestercross – 24’30 (34e plaats)
31 dec – Lars Schellekens – 4km bij Sylvestercross – 17’34 (53e plaats)
31 dec – Ian de Juncker – 4km bij Sylvestercross – 17’51 (57e plaats)
31 dec – Rick van Riel – 2km bij Sylvestercross – 6’53 (1e plaats)
31 dec – Gijs Brands – 2km bij Sylvestercross – 7’24 (7e plaats)
31 dec – Jack van Avendonk – 5km bij Oudejaarsloop – 17’49 (3e plaats)
31 dec – Lotte de Graauw – 5km bij Oudejaarsloop – 32’32 (5e plaats)
31 dec – Noortje de Graauw – 5km bij Oudejaarsloop – 24’55 (12e plaats)
18 dec – Tijke Wentink – 9.5km bij Lidocross – 34’29 (9e plaats)
18 dec – Jack van Avendonk – 9.5km bij Lidocross – 36’26 (8e plaats)
18 dec – Esmay van de Laar – 7.1km bij Lidocross – 37’13 (10e plaats)
18 dec – Troy de Juncker – 5.04km bij Lidocross – 17’22 (2e plaats)
18 dec – Jorg Schellekens – 5.04km bij Lidocross – 17’57 (3e plaats)
18 dec – Bente Smagge – 3.36km bij Lidocross – 15’34 (2e plaats)
18 dec – Lars Schellekens – 3.36km bij Lidocross – 12’57 (11e plaats)
18 dec – Ian de Juncker – 3.36km bij Lidocross – 13’31 (14e plaats)
18 dec – Lotte de Graauw – 3.36km bij Lidocross – 14’53 (10e plaats)
18 dec – Gijs Brands – 2.37km bij Lidocross – 8’01 (6e plaats)
18 dec – Noortje de Graauw – 2.37km bij Lidocross – 10’48 (14e plaats)
18 dec – Jeske van de Laar – 2.37km bij Lidocross – 11’16 (15e plaats)
18 dec – Milan Watzeels – 1.68km bij Lidocross – 6’20 (13e plaats)
18 dec – Remko van den Hout – 1.68km bij Lidocross – 6’32 (16e plaats)
18 dec – Milena Weber – 1.68km bij Lidocross – 7’31 (18e plaats)
18 dec – Imeno Weber – 1.05km bij Lidocross – 5’02 (22e plaats)
11 dec – Judi Becx – 2.02km bij L’avant Sylvestrecross – 8’31 (6e plaats)
4 dec – Judi Becx – 57km bij Enclavecross – 25’59 (8e plaats)
4 dec – Esmay van de Laar – 5.7km bij Enclavecross – 28’11 (9e plaats)
4 dec – Bente Smagge – 3.8km bij Enclavecross – 17’43 (1e plaats)
4 dec – Rick van Riel – 3.87km bij Enclavecross – 12’42 (1e plaats)
4 dec – Lars Schellekens – 3.87km bij Enclavecross – 15’22 (9e plaats)
4 dec – Ian de Juncker – 3.87km bij Enclavecross – 15’42 (10e plaats)
4 dec – Lotte de Graauw – 2.84km bij Enclavecross – 11’30 (2e plaats)
4 dec – Gijs Brands – 2.84km bij Enclavecross – 9’44 (2e plaats)
4 dec – Noortje de Graauw – 1.81km bij Enclavecross – 7’22 (6e plaats)
4 dec – Jeske van de Laar – 1.81km bij Enclavecross – 8’32 (10e plaats)
4 dec – Milan Watzeels – 1.81km bij Enclavecross – 6’25 (3e plaats)
4 dec – Remko van den Hout – 1.81km bij Enclavecross – 7’19 (9e plaats)
4 dec – Milena Weber – 1.42km bij Enclavecross – 6’12 (10e plaats)
4 dec – Imeno Weber – 1.17km bij Enclavecross – 4’39 (6e plaats)

n o v e m b e r 2 0 1 6
20 podiumplaatsen deze maand!

27 nov – Puk van Gool – 2.5km bij Warandeloop – 7’27 (67e plaats)
27 nov – Robin van Riel – 6.2km bij Warandeloop – 21’16 (23e plaats)
27 nov – Troy de Juncker – 6.2km bij Warandeloop – 21’57 (35e plaats)
27 nov – Tijke Wentink – 6.2km bij Warandeloop – 22’06 (37e plaats)
27 nov – Jorg Schellekens – 6.2km bij Warandeloop – 23’49 (54e plaats)
27 nov – Mark van der Schoot – 6.2km bij Warandeloop – 28’50 (60e plaats)
27 nov – Ian de Juncker – 4.3km bij Warandeloop – 17’18 (76e plaats)
27 nov – Lotte de Graauw – 3.2km bij Warandeloop – 13’46 (46e plaats)
27 nov – Henk Gallé – 10km bij Warandeloop – 44’34 (70e plaats)
26 nov – Rick van Riel – 2.8km bij Warandeloop – 8’45 (1e plaats)
26 nov – Gijs Brands – 2.8km bij Warandeloop – 9’37 (11e plaats)
26 nov – Noortje de Graauw – 2.2km bij Warandeloop – 9’31 (26e plaats)
26 nov – Jeske van de Laar – 2.2km bij Warandeloop – 10’42 (37e plaats)
26 nov – Milan Watzeels – 1.7km bij Warandeloop – 5’55 (12e plaats)
26 nov – Remko van den Hout – 1.7km bij Warandeloop – 6’39 (23e plaats)
26 nov – James Ramzan – 1.7km bij Warandeloop – 6’41 (27e plaats)
26 nov – Milena Weber – 1.7km bij Warandeloop – 7’26 (33e plaats)
26 nov – Imeno Weber – 1.2km bij Warandeloop – 4’38 (26e plaats)
26 nov – Mike Rasenberg – 7.5km bij Warandeloop – 28’33 (5e plaats)
26 nov – Jack van Avendonk – 7.5km bij Warandeloop – 29’22 (17e plaats)
26 nov – Sanne Louer – 5.6km bij Warandeloop – 24’41 (3e plaats)
26 nov – Marieke Kunkeler – 5.6km bij Warandeloop – 24’57 (4e plaats)
26 nov – Judi Becx – 5.6km bij Warandeloop – 26’01 (5e plaats)
26 nov – Esmay van de Laar – 5.6km bij Warandeloop – 28’24 (7e plaats)
26 nov – Nicole Simons – 5km bij Warandeloop – 28’55 (102e plaats)
26 nov – Ernst-Jan van Unen – 21.1km bij Warandeloop – 1.41’46 (49e plaats)
20 nov – Troy de Juncker – 7.5km bij Scorpiocross – 28’13 (1e plaats)
20 nov – Jorg Schellekens – 7.5km bij Scorpiocross – 29’20 (2e plaats)
20 nov – Mark van der Schoot – 7.5km bij Scorpiocross – 34’30 (4e plaats)
20 nov – Judi Becx – 7.5km bij Scorpiocross – 35’40 (2e plaats)
20 nov – Esmay van de Laar – 7.5km bij Scorpiocross – 39’53 (4e plaats)
20 nov – Bente Smagge – 3.9km bij Scorpiocross – 18’20 (2e plaats)
20 nov – Lotte de Graauw – 3.9km bij Scorpiocross – 16’52 (3e plaats)
20 nov – Rick van Riel – 3.9km bij Scorpiocross – 12’59 (1e plaats)
20 nov – Lars Schellekens – 3.9km bij Scorpiocross – 15’41 (10e plaats)
20 nov – Ian de Juncker – 3.9km bij Scorpiocross – 16’01 (11e plaats)
20 nov – Puk van Gool – 2.04km bij Scorpiocross – 6’38 (3e plaats)
20 nov – Gijs Brands – 2.65km bij Scorpiocross – 9’11 (4e plaats)
20 nov – Noortje de Graauw – 2.04km bij Scorpiocross – 9’07 (9e plaats)
20 nov – Jeske van de Laar – 2.04km bij Scorpiocross – 10’07 (10e plaats)
20 nov – Milan Watzeels – 1.43km bij Scorpiocross – 4’52 (4e plaats)
20 nov – Remko van den Hout – 1.43km bij Scorpiocross – 5’23 (8e plaats)
20 nov – Milena Weber – 1.43km bij Scorpiocross – 6’17 (18e plaats)
20 nov – Imeno Weber – 1.05km bij Scorpiocross – 3’52 (7e plaats)
13 nov – Milan Watzeels – 2.3km bij Maresiacross – 8’37 (3e plaats)
13 nov – Remko van den Hout – 2.3km bij Maresiacross – 9’48 (15e plaats)
13 nov – Noortje de Graauw – 2.3km bij Maresiacross – 10’15 (8e plaats)
13 nov – Jeske van de Laar – 2.3km bij Maresiacross – 12’13 (13e plaats)
13 nov – Gijs Brands – 2.3km bij Maresiacross – 7’48 (4e plaats)
13 nov – Lotte de Graauw – 3.3km bij Maresiacross – 14’47 (3e plaats)
13 nov – Rick van Riel – 3.3km bij Maresiacross – 11’04 (4e plaats)
13 nov – Lars Schellekens – 3.3km bij Maresiacross – 13’44 (23e plaats)
13 nov – Ian de Juncker – 3.3km bij Maresiacross – 14’58 (24e plaats)
13 nov – Robbert Hijman – 3.3km bij Maresiacross – 14’26 (25e plaats)
13 nov – Bente Smagge – 3.3km bij Maresiacross – 16’34 (3e plaats)
13 nov – Troy de Juncker – 3.3km bij Maresiacross – 11’37 (2e plaats)
13 nov – Jorg Schellekens – 3.3km bij Maresiacross – 11’58 (3e plaats)
13 nov – Sanne Louer – 6.8km bij Maresiacross – 35’23 (9e plaats)
13 nov – Judi Becx – 6.8km bij Maresiacross – 36’18 (10e plaats)
13 nov – Esmay van de Laar – 6.8km bij Maresiacross – 40’24 (14e plaats)
13 nov – Tijke Wentink – 9.1km bij Maresiacross – 38’05 (17e plaats)
6 nov – Puk van Gool – 3km bij Crosscup Mol (B) – 11’13 (40e plaats)
6 nov – Robin van Riel – 4.2km bij Crosscup Mol (B) – 13’22 (9e plaats)
6 nov – Rick van Riel – 2.6km bij Crosscup Mol (B) – 8’55 (1e plaats)
6 nov – Marieke Kunkeler – 6.3km bij Drunense Duinencross – 28’21 (4e plaats)
6 nov – Judi Becx – 6.3km bij Drunense Duinencross – 30’22 (6e plaats)
6 nov – Esmay van de Laar – 6.3km bij Drunense Duinencross – 33’16 (7e plaats)
6 nov – Troy de Juncker – 6.3km bij Drunense Duinencross – 22’46 (1e plaats)
6 nov – Jorg Schellekens – 6.3km bij Drunense Duinencross – 24’10 (3e plaats)
6 nov – Ian de Juncker – 4.2km bij Drunense Duinencross – 17’05 (6e plaats)
6 nov – Lars Schellekens – 4.2km bij Drunense Duinencross – 17’44 (9e plaats)
6 nov – Gijs Brands – 2.5km bij Drunense Duinencross – 9’46 (3e plaats)
6 nov – Lotte de Graauw – 1.75km bij Drunense Duinencross – 7’33 (2e plaats)
6 nov – Noortje de Graauw – 1.75km bij Drunense Duinencross – 8’01 (6e plaats)
6 nov – Jeske van de Laar – 1.75km bij Drunense Duinencross – 8’56 (9e plaats)
6 nov – Milan Watzeels – 1.75km bij Drunense Duinencross – 6’50 (2e plaats)
6 nov – Remko van den Hout – 1.75km bij Drunense Duinencross – 7’35 (11e plaats)
6 nov – Milena Weber – 1.75km bij Drunense Duinencross – 8’30 (14e plaats)
6 nov – Imeno Weber – 0.87km bij Drunense Duinencross – 3’55 (10e plaats)

o k t o b e r 2 0 1 6
17 podiumplaatsen en 2 PR’s deze maand!

29 okt – Jack van Avendonk – 8km bij Snertcross – 31’59 (4e plaats)
29 okt – Mike Rasenberg – 8km bij Snertcross – 30’30 (10e plaats)
29 okt – Marieke Kunkeler – 6km bij Snertcross – 26’25 (6e plaats)
29 okt – Sanne Louer – 6km bij Snertcross – 26’57 (8e plaats)
29 okt – Troy de Juncker – 4km bij Snertcross – 13’40 (1e plaats)
29 okt – Jorg Schellekens – 4km bij Snertcross – 14’44 (2e plaats)
29 okt – Gijs Brands – 4km bij Snertcross – 14’24 (1e plaats)
29 okt – Bente Smagge – 4km bij Snertcross – 19’09 (1e plaats)
29 okt – Ian de Juncker – 4km bij Snertcross – 16’19 (4e plaats)
29 okt – Lotte de Graauw – 4km bij Snertcross – 19’31 (3e plaats)
29 okt – Puk van Gool – 2km bij Snertcross – 6’22 (1e plaats)
29 okt – Tijke Wentink – 2km bij Snertcross – 6’47 (3e plaats)
29 okt – Jeske van de Laar – 2km bij Snertcross – 9’59 (2e plaats)
29 okt – Noortje de Graauw – 2km bij Snertcross – 8’27 (1e plaats)
29 okt – Milan Watzeels – 1.5km bij Snertcross – 5’27 (1e plaats)
23 okt – Noortje de Graauw – 1.8km bij Blauwe Meer Cross – 7’54 (7e plaats)
23 okt – Jeske van de Laar – 1.8km bij Blauwe Meer Cross – 8’35 (8e plaats)
23 okt – Gijs Brands – 2.4km bij Blauwe Meer Cross – 8’24 (3e plaats)
23 okt – Rick van Riel – 3.3km bij Blauwe Meer Cross – 12’04 (3e plaats)
23 okt – Ian de Juncker – 3.3km bij Blauwe Meer Cross – 14’59 (19e plaats)
23 okt – Robin van Riel – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 20’23 (1e plaats)
23 okt – Troy de Juncker – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 20’42 (4e plaats)
23 okt – Jorg Schellekens – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 23’11 (8e plaats)
23 okt – Sanne Louer – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 28’25 (11e plaats)
23 okt – Esmay van de Laar – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 31’47 (15e plaats)
23 okt – Puk van Gool – 2.75km bij Blauwe Meer Cross – 10’42 (2e plaats)
23 okt – Tijke Wentink – 2.75km bij Blauwe Meer Cross – 10’47 (3e plaats)
2 okt – Jorg Schellekens – 5km bij Meierijloop – 18’18 (PR, 3e plaats)
2 okt – Troy de Juncker – 5km bij Singelloop – 16’37 (PR, 3e plaats)
2 okt – Gijs Brands – 5km bij Singelloop – 18’18 (26e plaats)
2 okt – Sanne Louer – 5km bij Singelloop – 21’20 (15e plaats)
2 okt – Nicole Simons – 5km bij Singelloop – 28’08 (443e plaats)
2 okt – Ernst-Jan van Unen – 10km bij Singelloop – 44’49 (411e plaats)
2 okt – Henk Gallé – 10km bij Singelloop – 46’25 (619e plaats)

s e p t e m b e r 2 0 1 6
12 podiumplaatsen en 7 PR’s deze maand!

25 sep – Imeno Weber – 2.5km bij TRR Bosloop – 11’28 (3e plaats)
25 sep – Ian de Juncker – 2.5km bij TRR Bosloop – 11’28 (4e plaats)
25 sep – Milena Weber – 2.5km bij TRR Bosloop – 11’57 (1e plaats)
25 sep – Esmay van de Laar – 2.5km bij TRR Bosloop – 12’43 (2e plaats)
25 sep – Jeske van de Laar – 2.5km bij TRR Bosloop – 13’29 (3e plaats)
25 sep – Gijs Brands – 5km bij TRR Bosloop – 19’05 (1e plaats)
25 sep – Lars Schellekens – 5km bij TRR Bosloop – 20’58 (3e plaats)
24 sep – Troy de Juncker – 5km bij De Vijf van Bavel – 16’48 (PR, 5e plaats)
24 sep – Ian de Juncker – 5km bij De Vijf van Bavel – 20’38 (PR, 24e plaats)
18 sep – Jorg Schellekens – 6km bij Beekse Marathon – 23’32 (2e plaats)
18 sep – Lars Schellekens – 6km bij Beekse Marathon – 25’23 (4e plaats)
18 sep – Mike Rasenberg – 3000mSC bij competitie – 11’05″73
18 sep – Puk van Gool – 400m bij competitie – 52″83 (PR)
18 sep – Robin van Riel – 800m bij competitie – 1’54″14
18 sep – Judi Becx – 800m bij competitie – 2’35″03
18 sep – Ron Szigetti – 5000m bij competitie – 16’05″18
18 sep – Marieke Kunkeler – 3000m bij competitie – 11’29″07
18 sep – Sanne Louer – 3000m bij competitie – 12’05″82
16 sep – Robin van Riel – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 1’54″22
16 sep – Rick van Riel – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’02″12 (PR)
16 sep – Troy de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 4’17″24 (PR)
4 sep – Robin van Riel – 5km bij Tilburg Ten Miles – 16’35 (1e plaats)
4 sep – Troy de Juncker – 5km bij Tilburg Ten Miles – 16’56 (1e plaats)
4 sep – Rick van Riel – 5km bij Tilburg Ten Miles – 17’43 (2e plaats)
4 sep – Dirk Roovers – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’13 (3e plaats)
4 sep – Puk van Gool – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’16 (5e plaats)
4 sep – Gijs Brands – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’20 (4e plaats)
4 sep – Jorg Schellekens – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’43 (6e plaats)
4 sep – Zep Couwenberg – 5km bij Tilburg Ten Miles – 19’10 (8e plaats)
4 sep – Jack van Avendonk – 5km bij Tilburg Ten Miles – 19’36 (8e plaats)
4 sep – Milan Watzeels – 5km bij Tilburg Ten Miles – 19’36 (10e plaats)
4 sep – Lars Schellekens – 5km bij Tilburg Ten Miles – 20’39 (13e plaats)
4 sep – Ian de Juncker – 5km bij Tilburg Ten Miles – 31’13 (16e plaats)
4 sep – Kamiel Watzeels – 5km bij Tilburg Ten Miles – 21’51 (21e plaats)
4 sep – Mark van der Schoot – 5km bij Tilburg Ten Miles – 22’34 (34e plaats)
4 sep – Remko van den Hout – 5km bij Tilburg Ten Miles – 23’25 (56e plaats)
4 sep – Judi Becx – 5km bij Tilburg Ten Miles – 23’25 (5e plaats)
4 sep – Noortje de Graauw – 5km bij Tilburg Ten Miles – 24’52 (9e plaats)
4 sep – Jeske van de Laar – 5km bij Tilburg Ten Miles – 26’47 (23e plaats)
4 sep – Lotte de Graauw – 5km bij Tilburg Ten Miles – 27’45 (40e plaats)
4 sep – Lucas Castelein – 5km bij Tilburg Ten Miles – 28’10 (166e plaats)
4 sep – Nicole Simons – 5km bij Tilburg Ten Miles – 29’13 (75e plaats)
4 sep – Imeno Weber – 1EM bij Tilburg Ten Miles – 6’44 (9e plaats)
4 sep – Milena Weber – 1EM bij Tilburg Ten Miles – 7’02 (1e plaats)
4 sep – Mike Rasenberg – 10km bij Tilburg Ten Miles – 37’26 (11e plaats)
4 sep – Gijs Franken – 10km bij Tilburg Ten Miles – 40’40 (26e plaats)
4 sep – Sanne Louer – 10km bij Tilburg Ten Miles – 45’15 (23e plaats)
4 sep – Marieke Kunkeler – 10km bij Tilburg Ten Miles – 46’27 (25e plaats)
4 sep – Esmay van de Laar – 10km bij Tilburg Ten Miles – 55’18 (26e plaats)
4 sep – Tijke Wentink – 10EM bij Tilburg Ten Miles – 1.06’18 (62e plaats)
4 sep – Henk Gallé – 10EM bij Tilburg Ten Miles – 1.16’38 (598e plaats)
4 sep – Ernst-Jan van Unen – 10EM bij Tilburg Ten Miles – 1.17’23 (669e plaats)
2 sep – Robin van Riel – 1000m bij Trackmeeting Utrecht – 2’30″00 (PR)
2 sep – Rick van Riel – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’02″62
2 sep – Troy de Juncker – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’04″86 (PR)

a u g u s t u s 2 0 1 6
3 podiumplaatsen en 2 PR’s deze maand!

27 aug – Jorg Schellekens – 4.1km bij Bels Lijntje – 14’50 (2e plaats)
27 aug – Lars Schellekens – 4.1km bij Bels Lijntje – 16’54 (3e plaats)
27 aug – Rick van Riel – 1500m bij C-Spelen – 4’20″52 (7e plaats)
26 aug – Jorg Schellekens – 1000m bij BNO instuif Gemert – 2’47″67 (PR)
26 aug – Troy de Juncker – 1000m bij BNO instuif Gemert – 2’48″93 (PR)
26 aug – Lars Schellekens – 1000m bij BNO instuif Gemert – 3’23″50
26 aug – Ian de Juncker – 1000m bij BNO instuif Gemert – 3’34″74
24 aug – Marieke Kunkeler – 5EM bij Stratenloop van Genderen – 34’32 (1e plaats)
20 & 21 aug – Mike, Sanne, Dirk, Jorg, Tijke – div. bij Kruikenmeerkamp – div. uitslagen
12 aug – Tijke Wentink – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’18″33
10 aug – Mike Rasenberg – 10km bij Vakantieloop – 37’34 (16e plaats)
10 aug – Marieke Kunkeler – 10km bij Vakantieloop – 43’01 (5e plaats)
10 aug – Judi Becx – 4km bij Vakantieloop – 18’14 (5e plaats)

j u l i 2 0 1 6
2 podiumplaatsen en 13 PR’s deze maand!

23 jul – Robin van Riel – 1500m bij Memorial Rasschaert (B) – 3’56″66 (PR)
23 jul – Rick van Riel – 1500m bij Memorial Rasschaert (B) – 4’15″32 (PR)
22 jul – Lotte de Graauw – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 5’49″01
22 jul – Tijke Wentink – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’01″18
22 jul – Troy de Juncker – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’06″25 (PR)
22 jul – Jorg Schellekens – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’08″88
15 jul – Robin van Riel – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 3’57″35 (PR)
15 jul – Rick van Riel – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’20″50 (PR)
15 jul – Gijs Brands – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’48″72 (PR)
15 jul – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’11″87 (PR)
15 jul – Ian de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’12″77 (PR)
15 jul – Lotte de Graauw – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’39″37 (PR)
15 jul – Tijke Wentink – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’00″12 (PR)
15 jul – Troy de Juncker – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’06″84 (PR)
3 jul – Sanne Louer – finale 1500m bij NK Junioren – 5’04″48 (PR, 13e plaats van Nederland)
3 jul – Tijke Wentink – finale 1500m bij NK Junioren – 4’22″82 (12e plaats van Nederland)
2 jul – Robin van Riel – finale 800m bij NK Junioren – 1’55″83 (Nederlands Kampioen)
2 jul – Troy de Juncker – 1500m bij NK Junioren – 4’25″18 (11e plaats)
2 jul – Tijke Wentink – 1500m bij NK Junioren – 4’12″11 (PR, 5e plaats; naar finale)
1 jul – Robin van Riel – 800m bij NK Junioren – 2’01″70 (2e plaats; naar finale)
1 jul – Rick van Riel – 800m bij NK Junioren – 2’04″35 (4e plaats)
1 jul – Jorg Schellekens – 800m bij NK Junioren – 2’07″65 (9e plaats)

j u n i 2 0 1 6
8 podiumplaatsen en 16 PR’s deze maand!

26 jun – Tijke Wentink – 800m bij competitie – 2’01″03 (PR)
26 jun – Puk van Gool – 800m bij competitie – 2’02″02
26 jun – Ron Szigetti – 5000m bij competitie – 15’45″33
26 jun – Mike Raseberg – 5000m bij competitie – 17’19″45
26 jun – Judi Becx – 800m bij competitie – 2’37″67
26 jun – Judi Becx – 3000m bij competitie – 12’28″99
25 jun – Rick van Riel – 800m bij competitie – 2’07″37
25 jun – Gijs Brands – 800m bij competitie – 2’22″31 (PR)
25 jun – Milan Watzeels – 1000m bij competitie – 3’19″15
24 jun – Robin van Riel – 800m bij U-Trackmeetings – 1’54″79
24 jun – Jorg Schellekens – 800m bij U-Trackmeetings – 2’12″08
24 jun – Zep Couwenberg – 800m bij U-Trackmeetings – 2’23″79
24 jun – Lars Schellekens – 800m bij U-Trackmeetings – 2’31″11 (PR)
24 jun – Ian de Juncker – 800m bij U-Trackmeetings – 2’33″17 (PR)
24 jun – Troy de Juncker – 1500m bij U-Trackmeetings – 4’20″70 (PR)
24 jun – Tijke Wentink – 1500m bij U-Trackmeetings – 4’21″32
24 jun – Sanne Louer – 1500m bij U-Trackmeetings – 5’06″11
24 jun – Lotte de Graauw – 1500m bij U-Trackmeetings – 5’43″42 (PR)
18 jun – Zep Couwenberg – 5km bij Midzomerloop Goirle – 18’03
18 jun – Gijs Brands – 5km bij Midzomerloop Goirle – 18’14
18 jun – Ian de Juncker – 5km bij Midzomerloop Goirle – 28’43
18 jun – Lars Schellekens – 5km bij Midzomerloop Goirle – 28’43
16 jun – Puk van Gool – 400m bij Asics NK Atletiek – 52″94 (PR)
15 jun – Ron Szigetti – 5km bij HardloopGalaGilze – 16’36
15 jun – Mike Rasenberg – 5km bij HardloopGalaGilze – 17’20 (PR)
15 jun – Tijke Wentink – 5km bij HardloopGalaGilze – 17’34
15 jun – Troy de Juncker – 5km bij HardloopGalaGilze – 19’37
15 jun – Jorg Schellekens – 5km bij HardloopGalaGilze – 19’38
15 jun – Sanne Louer – 5km bij HardloopGalaGilze – 19’38
15 jun – Judi Becx – 5km bij HardloopGalaGilze – 21’37
12 jun – Robin van Riel – 400m bij competitie – 51″62 (PR)
12 jun – Troy de Juncker – 1500m bij competitie – 4’22″27 (PR)
12 jun – Jorg Schellekens – 1500m bij competitie – 4’29″00 (PR)
12 jun – Dirk Roovers – 1500m bij competitie – 4’30″55 (PR)
12 jun – Sterre van den Boogaart – 1500m bij competitie – 5’48″99 (PR)
12 jun – Lotte de Graauw – 1500m bij competitie – 5’52″48
12 jun – Sterre van den Boogaart – 400m bij competitie – 1’08″91 (PR)
12 jun – Lotte de Graauw – 400m bij competitie – 1’13″33 (PR)
11 jun – Sanne Louer – 1EM bij Dwars Door Dongen – 5’34 (PR 1e plaats)
11 jun – Esmay van de Laar – 1EM bij Dwars Door Dongen – 6’31 (3e plaats)
11 jun – Zep Couwenberg – 1EM bij Dwars Door Dongen – 5’10 (2e plaats)
11 jun – Gijs Brands – 1EM bij Dwars Door Dongen – 5’13 (3e plaats)
11 jun – Lars Schellekens – 1EM bij Dwars Door Dongen – 5’52 (5e plaats)
11 jun – Jeske van de Laar – 1EM bij Dwars Door Dongen – 6’54 (3e plaats)
11 jun – Milan Watzeels – 1EM bij Dwars Door Dongen – 5’29 (3e plaats)
11 jun – Kamiel Watzeels – 1km bij Dwars Door Dongen – 3’44 (3e plaats)
11 jun – Mike Rasenberg – 5km bij Dwars Door Dongen – 17’41 (4e plaats)
10 jun – Judi Becx – 800m bij Asterix Baanwedstrijd – 2’32″43
8 jun – Dirk Roovers – 1500m bij ACW66 Avondwedstrijd – 4’36″17
5 jun – Jorg Schellekens – 3000m bij competitie – 10’26″39
4 jun – Robin van Riel – 800m bij Putbos Memorial Leon Buyle (B) – 1’54″37
4 jun – Rick van Riel – 800m bij Putbos Memorial Leon Buyle (B) – 2’02″44 (PR)
4 jun – Puk van Gool – 400m bij Putbos Memorial Leon Buyle (B) – 53″26
4 jun – Zep Couwenberg – 5km bij Rondje Rijen – 18’33 (7e plaats)
4 jun – Sanne Louer – 5km bij Rondje Rijen – 20’44 (2e plaats)
4 jun – Esmay van de Laar – 5km bij Rondje Rijen – 24’33 (9e plaats)
4 jun – Esther Verhoeven – 5km bij Rondje Rijen – 25’24 (11e plaats)
4 jun – Jeske van de Laar – 5km bij Rondje Rijen – 26’44 (12e plaats)

m e i 2 0 1 6
5 podiumplaatsen en 18 PR’s deze maand!

29 mei – Sanne Louer – 1500m bij competitie – 5’05″42 (PR)
29 mei – Marieke Kunkeler – 400m bij competitie – 1’05″24 (PR)
29 mei – Judi Becx – 800m bij competitie – 2’30″06
29 mei – Ron Szigetti – 1500m bij competitie – 4’05″39
29 mei – Mike Rasenberg – 3000mSt bij competitie – 11’10″42
29 mei – Lars Schellekens – 2.5km bij TRR Bosloop – 10’08 (2e plaats)
29 mei – Jeske van de Laar – 2.5km bij TRR Bosloop – 13’31 (2e plaats)
29 mei – Esmay van de Laar – 5km bij TRR Bosloop – 25’44 (1e plaats)
28 mei – Robin van Riel – 800m bij IFAM Oordegem – 1’54″22
28 mei – Puk van Gool – 800m bij IFAM Oordegem – 1’59″46 (PR)
28 mei – Rick van Riel – 800m bij IFAM Oordegem – 2’03″97
27 mei – Ron Szigetti – 1500m bij Wageningen Track Meeting – 4’05″27
27 mei – Tijke Wentink – 1500m bij Wageningen Track Meeting – 4’12″23 (PR)
22 mei – Mike Rasenberg – 5EM bij 5 mijl van Tilburg – 29’49 (PR)
21 mei – Rick van Riel – 800m bij competitie – 2’03″90
21 mei – Zep Couwenberg – 800m bij competitie – 2’25″87
21 mei – Lars Schellekens – 800m bij competitie – 2’42″77
21 mei – Milan Watzeels – 1000m bij competitie – 3’11″77 (PR)
21 mei – Tijn van Aalst – 1000m bij competitie – 3’37″26
20 mei – Robin van Riel – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 1’54″09 (PR)
20 mei – Puk van Gool – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’01″92
20 mei – Troy de Juncker – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’07″16 (PR)
20 mei – Ian de Juncker – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’35″31 (PR)
20 mei – Ron Szigetti – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’11″42
20 mei – Tijke Wentink – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’17″12
20 mei – Jorg Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’47″21
20 mei – Sanne Louer – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’09″55 (PR)
20 mei – Marieke Kunkeler – 3000m bij Trackmeeting Utrecht – 11’14″86 (PR)
8 mei – Robin van Riel – 800m bij competitie – 1’58″94
8 mei – Jorg Schellekens – 800m bij competitie – 2’06″77 (PR)
8 mei – Troy de Juncker – 800m bij competitie – 2’07″89 (PR)
8 mei – Sterre van den Boogaard – 800m bij competitie – 2’49″31
8 mei – Lotte de Graauw – 800m bij competitie – 2’54″58
7 mei – Jeske van de Laar – Kaaise Mijl bij Kaaienloop – 7’17 (5e plaats)
7 mei – Zep Couwenberg – 5km bij Kaaienloop – 19’26 (17e plaats)
7 mei – Sanne Louer – 5km bij Kaaienloop – 20’54 (2e plaats)
7 mei – Esmay van de Laar – 5km bij Kaaienloop – 26’30 (14e plaats)
7 mei – Esther Verhoeven – 5km bij Kaaienloop – 26’37 (16e plaats)
7 mei – Nicole Simons – 5km bij Kaaienloop – 29’39 (33e plaats)
5 mei – Ron Szigetti – 800m bij Harry Schulting Games – 2’03″03
5 mei – Rick van Riel – 800m bij Harry Schulting Games – 2’02″66 (PR)
5 mei – Robin van Riel – 3000m bij Harry Schulting Games – 8’57″90 (PR)
5 mei – Tijke Wentink – 3000m bij Harry Schulting Games – 9’09″85 (PR)
5 mei – Jorg Schellekens – 3000m bij Harry Schulting Games – 10’10″94 (PR)
1 mei – Tijke Wentink – 1500m bij competitie – 4’20″44
1 mei – Troy de Juncker – 1500m bij competitie – 4’22″90 (PR)
3 mei – Mike Rasenberg – 5EM bij Liberty Run – 29’54 (8e plaats)
3 mei – Esmay van de Laar – 2.5EM bij Liberty Run – 21’04 (1e plaats)
3 mei – Jeske van de Laar – 2.5EM bij Liberty Run – 20’57 (6e plaats)

a p r i l 2 0 1 6
1 podiumplaats en 16 PR’S deze maand!

30 apr – Ron Szigetti – 1500m bij Utrecht Trackmeeting – 4’13″66
30 apr – Robin van Riel – 1500m bij Utrecht Trackmeeting – 4’11″00 (PR)
30 apr – Troy de Juncker – 1500m bij Utrecht Trackmeeting – 4’31″74 (PR)
30 apr – Jorg Schellekens – 1500m bij Utrecht Trackmeeting – 4’39″63
30 apr – Rick van Riel – 800m bij Utrecht Trackmeeting – 2’04″61 (PR)
30 apr – Ian de Juncker – 800m bij Utrecht Trackmeeting – 2’36″00 (PR)
30 apr – Lars Schellekens – 800m bij Utrecht Trackmeeting – 2’41″50
24 apr – Judi Becx – 800m bij competitie – 2’35″47
24 apr – Sanne Louer – 1500m bij competitie – 5’25″61 (PR)
24 apr – Marieke Kunkeler – 3000m bij competitie – 11’22″78 (PR)
24 apr – Tijke Wentink – 800m bij competitie – 2’05″64
24 apr – Puk van Gool – 400m bij competitie – 55″41
24 apr – Ron Szigetti – 5000m bij competitie – 15’45″62
24 apr – Naomi Verhoeven – 1000m bij competitie – 3’33″88
23 apr – Zep Couwenberg – 800m bij competitie – 2’25″91
23 apr – Lars Schellekens – 800m bij competitie – 2’35″00 (PR)
23 apr – Ian de Juncker – 800m bij competitie – 2’41″26
23 apr – Milan Watzeels – 1000m bij competitie – 3’19″38 (PR)
23 apr – Tijn van Aalst – 1000m bij competitie – 3’46″11
16 apr – Jeske van de Laar – 1500m bij Vennenloop – 6’08 (1e plaats)
16 apr – Judi Becx – 5km bij Vennenloop – 21’12 (4e plaats)
16 apr – Esmay van de Laar – 5km bij Vennenloop – 24’07 (11e plaats)
16 apr – Marieke Kunkeler – 15km bij Vennenloop – 1.05’36 (8e plaats)
13 apr – Ron Szigetti – 5km bij Leemputtenloop – 15’42 (PR)
13 apr – Tijke Wentink – 5km bij Leemputtenloop – 16’57
13 apr – Sanne Louer – 5km bij Leemputtenloop – 19’49
8 apr – Rick van Riel – 1000m bij GVAC Veldhoven – 2’48″03 (PR)
8 apr – Zep Couwenberg – 1000m bij GVAC Veldhoven – 2’56″45 (PR)
8 apr – Gijs Brands – 1000m bij GVAC Veldhoven – 3’05″50 (PR)
8 apr – Lars Schellekens – 1000m bij GVAC Veldhoven – 3’26″12
3 apr – Robin van Riel – 5km bij Parelloop – 16’18 (PR)
3 apr – Rick van Riel – 5km bij Parelloop – 17’01 (PR)
3 apr – Tijke Wentink – 5km bij Parelloop – 17’16
3 apr – Troy de Juncker – 5km bij Parelloop – 17’18 (PR)
3 apr – Zep Couwenberg – 5km bij Parelloop – 18’08 (PR)
3 apr – Gijs Brands – 5km bij Parelloop – 18’55
3 apr – Jorg Schellekens – 5km bij Parelloop – 19’49
3 apr – Sanne Louer – 5km bij Parelloop – 20’38

m a a r t 2 0 1 6
6 podiumplaatsen + 9 PR’s deze maand!

26 mrt – Judi Becx – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 5’53″14
26 mrt – Judi Becx – 300m bij Openingswedstrijd Attila – 54″02
26 mrt – Lotte de Graauw – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 6’11″45
26 mrt – Milan Watzeels – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’51″25 (PR)
20 mrt – Rick van Riel – 5km bij Venloop – 17’09 (PR) (15e plaats)
20 mrt – Tijke Wentink – 10km bij Drunense Duinenloop – 35’21 (PR) (4e plaats)
20 mrt – Mike Rasenberg – 10km bij Drunense Duinenloop – 36’35 (P.R.) (8e plaats)
13 mrt – Robin van Riel – 6.9km bij NK Cross – 19’59 (Nederlands Kampioen + 1e plaats Nationaal Crosscircuit)
13 mrt – Troy de Juncker – 6.9km bij NK Cross – 21’07 (11e plaats)
13 mrt – Rick van Riel – 2.1km bij NK Cross – 6’36 (4e plaats)
13 mrt – Ian de Juncker – 2.1km bij NK Cross – 8’09 (39e plaats)
13 mrt – Mike Rasenberg – 10km bij Attilarun – 36’30 (PR) (6e plaats)
13 mrt – Sanne Louer – 10km bij Attilarun – 41’46 (PR) (1e plaats)
13 mrt – Lotte de Graauw – 1EM bij Attilarun – 6’21
13 mrt – Zep Couwenberg – 1EM bij Attilarun – 5’17 (PR)
13 mrt – Gijs Brands – 1EM bij Attilarun – 5’24 (PR)
13 mrt – Milan Watzeels – 1000m bij Attilarun – 3’23
13 mrt – Kamiel Watzeels – 1000m bij Attilarun – 3’44 (PR)
13 mrt – Remko van den Hout – 1000m bij Attilarun – 3’48 (PR)
6 mrt – Tijke Wentink – 5.1km bij Rico Salvetti Loop – 17’24 (1e plaats)
6 mrt – Zep Couwenberg – 5.1km bij Rico Salvetti Loop – 18’20 (2e plaats)
6 mrt – Sanne Louer – 5.1km bij Rico Salvetti Loop – 20’16 (2e plaats)
6 mrt – Marieke Kunkeler – 5.1km bij Rico Salvetti Loop – 20’45 (3e plaats)
6 mrt – Judi Becx – 5.1km bij Rico Salvetti Loop – 21’44 (6e plaats)
6 mrt – Nicole Simons – 5.1km bij Rico Salvetti Loop – 28’07 (12e plaats)

f e b r u a r i 2 0 1 6
11 podiumplaatsen deze maand!

28 feb – Ron Szigetti – 9.1km bij Atledocross – 31’20 (5e plaats)
28 feb – Mike Rasenberg – 9.1km bij Atledocross – 35’18 (17e plaats)
28 feb – Robin van Riel – 5.5km bij Atledocross – 18’27 (1e plaats)
28 feb – Troy de Juncker – 5.5km bij Atledocross – 19’26 (3e plaats)
28 feb – Jorg Schellekens – 3.67km bij Atledocross – 13’18 (3e plaats)
28 feb – Dirk Roovers – 3.67km bij Atledocross – 14’47 (4e plaats)
28 feb – Jorg Schellekens – 3.67km bij Atledocross – 13’18 (3e plaats)
28 feb – Sanne Louer – 3.03km bij Atledocross – 12’44 (1e plaats)
28 feb – Esmay van de Laar – 3.03km bij Atledocross – 14’19 (3e plaats)
28 feb – Lotte de Graauw – 3.03km bij Atledocross – 13’59 (2e plaats)
28 feb – Jeske van de Laar – 2.02km bij Atledocross – 9’51 (12e plaats)
28 feb – Rick van Riel – 3.03km bij Atledocross – 10’13 (2e plaats)
28 feb – Zep Couwenberg – 3.03km bij Atledocross – 10’56 (5e plaats)
28 feb – Gijs Brands – 3.03km bij Atledocross – 11’00 (6e plaats)
28 feb – Lars Schellekens – 3.03km bij Atledocross – 12’01 (10e plaats)
28 feb – Ian de Juncker – 3.03km bij Atledocross – 12’35 (14e plaats)
28 feb – Milan Watzeels – 2.02km bij Atledocross – 7’31 (2e plaats)
28 feb – Naomi Verhoeven – 1.01km bij Atledocross – 3’55 (4e plaats)
28 feb – Milena Weber – 1.01km bij Atledocross – 4’25 (9e plaats)
28 feb – Kamiel Watzeels – 1.01km bij Atledocross – 3’55 (4e plaats)
28 feb – Imeno Weber – 1.01km bij Atledocross – 4’38 (21e plaats)
14 feb – Judi Beckx – 2.56km bij Wedertcross – 11’26 (6e plaats)
14 feb – Naomi Verhoeven – 1.55km bij Wedertcross – 6’46 (8e plaats)
6 feb – Tijke Wentink – 10km bij Kruikenloop – 35’44 (3e plaats)
6 feb – Dirk Roovers – 5km bij Kruikenloop – 17’20 (4e plaats)
6 feb – Henk Gallé – 5km bij Kruikenloop – 22’03 (27e plaats)
6 feb – Daan Verhoeven – 5km bij Kruikenloop – 26’05 (56e plaats)
6 feb – Sanne Louer – 5km bij Kruikenloop – 19’35 (2e plaats)
6 feb – Judi Beckx – 5km bij Kruikenloop – 22’15 (8e plaats)
6 feb – Esther Verhoeven – 5km bij Kruikenloop – 26’57 (28e plaats)
6 feb – Nicole Simons – 5km bij Kruikenloop – 27’54 (33e plaats)

j a n u a r i 2 0 1 6
20 podiumplaatsen + 1 PR deze maand!

31 jan – Tijke Wentink – 7.62km bij Mastboscross – 28’11 (18e plaats)
31 jan – Esmay van de Laar – 5.38km bij Mastboscross – 30’21 (16e plaats)
31 jan – Troy de Juncker – 5.38km bij Mastboscross – 18’45 (7e plaats)
31 jan – Jorg Schellekens – 5.38km bij Mastboscross – 19’56 (20e plaats)
31 jan – Rick van Riel – 3.13km bij Mastboscross – 10’42 (11e plaats)
31 jan – Zep Couwenberg – 3.13km bij Mastboscross – 11’21 (23e plaats)
31 jan – Gijs Brands – 3.13km bij Mastboscross – 11’36 (30e plaats)
31 jan – Lars Schellekens – 3.13km bij Mastboscross – 12’47 (48e plaats)
31 jan – Ian de Juncker – 3.13km bij Mastboscross – 12’51 (50e plaats)
31 jan – Jeske van de Laar – 2.58km bij Mastboscross – 13’07 (37e plaats)
31 jan – Milan Watzeels – 2.11km bij Mastboscross – 7’58 (14e plaats)
31 jan – Naomi Verhoeven – 2.11km bij Mastboscross – 8’42 (17e plaats)
31 jan – Kamiel Watzeels – 1.55km bij Mastboscross – 6’06 (7e plaats)
31 jan – Imeno Weber – 1.55km bij Mastboscross – 7’21 (23e plaats)
31 jan – Milena Weber – 1.55km bij Mastboscross – 7’18 (24e plaats)
25 jan – Rick van Riel – 800m indoor bij NK Indoor – 2’10″12 (PR) (2e plaats!)
25 jan – Robin van Riel – 7.9km bij Spiridoncross – 28’51 (1e plaats)
25 jan – Tijke Wentink – 7.9km bij Spiridoncross – 30’35 (3e plaats)
25 jan – Sanne Louer – 5.9km bij Spiridoncross – 27’48 (1e plaats)
25 jan – Esmay van de Laar – 5.9km bij Spiridoncross – 30’29 (3e plaats)
25 jan – Troy de Juncker – 5.65km bij Spiridoncross – 20’28 (2e plaats)
25 jan – Jorg Schellekens – 5.65km bij Spiridoncross – 21’49 (4e plaats)
25 jan – Dirk Roovers – 5.65km bij Spiridoncross – 23’29 (5e plaats)
25 jan – Zep Couwenberg – 3.3km bij Spiridoncross – 12’33 (1e plaats)
25 jan – Gijs Brands – 3.3km bij Spiridoncross – 13’05 (3e plaats)
25 jan – Lars Schellekens – 3.3km bij Spiridoncross – 14’10 (5e plaats)
25 jan – Ian de Juncker – 3.3km bij Spiridoncross – 14’29 (8e plaats)
25 jan – Daan Verhoeven – 3.3km bij Spiridoncross – 17’36 (13e plaats)
25 jan – Jeske van de Laar – 2.2km bij Spiridoncross – 11’47 (11e plaats)
25 jan – Milan Watzeels – 1.1km bij Spiridoncross – 4’09 (1e plaats)
25 jan – Naomi Verhoeven – 1.1km bij Spiridoncross – 4’46 (5e plaats)
25 jan – Kamiel Watzeels – 1.1km bij Spiridoncross – 4’24 (2e plaats)
25 jan – Imeno Weber – 1.1km bij Spiridoncross – 5’08 (13e plaats)
25 jan – Milena – 1.1km bij Spiridoncross – 5’03 (7e plaats)
17 jan – Tijke Wentink – 7.4km bij Abdijcross – 27’54 (16e plaats)
17 jan – Robin van Riel – 4.6km bij Abdijcross – 16’25 (2e plaats)
17 jan – Troy de Juncker – 4.6km bij Abdijcross – 17’24 (14e plaats)
17 jan – Jorg Schellekens – 4.6km bij Abdijcross – 18’31 (23e plaats)
17 jan – Rick van Riel – 2.9km bij Abdijcross – 10’35 (8e plaats)
17 jan – Zep Couwenberg – 2.9km bij Abdijcross – 11’03 (14e plaats)
17 jan – Lars Schellekens – 2.9km bij Abdijcross – 12’41 (28e plaats)
17 jan – Mike Rasenberg – 11.2km bij Goirlecross – 43’03 (11e plaats)
17 jan – Dirk Roovers – 5.6km bij Goirlecross – 22’00 (1e plaats)
17 jan – Sanne Louer – 5.6km bij Goirlecross – 25’50 (1e plaats)
17 jan – Esmay van de Laar – 5.6km bij Goirlecross – 28’34 (3e plaats)
17 jan – Gijs Brands – 4.1km bij Goirlecross – 15’31 (2e plaats)
17 jan – Ian de Juncker – 4.1km bij Goirlecross – 17’58 (6e plaats)
17 jan – Casper Slangen – 4.1km bij Goirlecross – 19’02 (8e plaats)
17 jan – Daan Verhoeven – 4.1km bij Goirlecross – 20’51 (11e plaats)
17 jan – Milan Watzeels – 2.5km bij Goirlecross – 9’48 (1e plaats)
17 jan – Matthijs Slangen – 2.5km bij Goirlecross – 13’20 (10e plaats)
17 jan – Naomi Verhoeven – 2.5km bij Goirlecross – 10’47 (4e plaats)
17 jan – Jeske van de Laar – 2.5km bij Goirlecross – 12’55 (9e plaats)
17 jan – Kamiel Watzeels – 1.3km bij Goirlecross – 5’04 (1e plaats)
17 jan – Milena Weber – 1.3km bij Goirlecross – 5’31 (4e plaats)
10 jan – Gijs Brands – 3.1km bij Achilles-cross – 11’41 (3e plaats)
10 jan – Naomi Verhoeven – 2.65km bij Achilles-cross – 6’56 (3e plaats)
3 jan – Kamiel Watzeels – 1.2km bij Jaspercross (Brabants Kampioenschap Cross) – 5’56 (3e plaats)
3 jan – Milan Watzeels – 2km bij Jaspercross (Brabants Kampioenschap Cross) – 8’27 (6e plaats)
3 jan – Naomi Verhoeven – 1.6km bij Jaspercross (Brabants Kampioenschap Cross) – 7’55 (9e plaats)
3 jan – Rick van Riel – 3km bij Jaspercross (Brabants Kampioenschap Cross) – 11’02 (3e plaats)

d e c e m b e r 2 0 1 5
10 podiumplaatsen deze maand!

31 dec – Robin van Riel – 4km bij Sylvestercross – 14’13 (1e plaats)
31 dec – Troy de Juncker – 4km bij Sylvestercross – 15’01 (12e plaats)
31 dec – Jorg Schellekens – 4km bij Sylvestercross – 15’59 (38e plaats)
31 dec – Tijke Wentink – 6km bij Sylvestercross – 23’24 (18e plaats)
31 dec – Ron Szigetti – 3.2km bij Sylvestercross – 11’34 (32e plaats)
31 dec – Rick van Riel – 2km bij Sylvestercross – 7’09 (10e plaats)
31 dec – Zep Couwenberg – 2km bij Sylvestercross – 7’38 (23e plaats)
31 dec – Gijs Brands – 2km bij Sylvestercross – 7’45 (29e plaats)
31 dec – Lars Schellekens – 2km bij Sylvestercross – 8’36 (57e plaats)
31 dec – Ian de Juncker – 2km bij Sylvestercross – 9’07 (63e plaats)
31 dec – Imeno Weber – 1.2km bij Sylvestercross – 6’56 (62e plaats)
31 dec – Milena – 1.2km bij Sylvestercross – 6’23 (29e plaats)
20 dec – Ron Szigetti – 9.48km bij Lidocross – 32’21 (3e plaats)
20 dec – Mike Rasenberg – 9.48km bij Lidocross – 36’01 (14e plaats)
20 dec – Robin van Riel – 5.04km bij Lidocross – 16’03 (1e plaats)
20 dec – Tijke Wentink – 5.04km bij Lidocross – 16’23 (3e plaats)
20 dec – Esmay van de Laar – 3.36km bij Lidocross – 14’44 (2e plaats)
20 dec – Troy de Juncker – 3.36km bij Lidocross – 10’40 (1e plaats)
20 dec – Rick van Riel – 3.36km bij Lidocross – 10’57 (3e plaats)
20 dec – Jorg Schellekens – 3.36km bij Lidocross – 11’19 (4e plaats)
20 dec – Lars Schellekens – 3.36km bij Lidocross – 12’23 (8e plaats)
20 dec – Gijs Brands – 2.37km bij Lidocross – 8’26 (3e plaats)
20 dec – Jeske van de Laar – 2.37km bij Lidocross – 11’40 (10e plaats)
20 dec – Tijn van Aalst – 1.68km bij Lidocross – 6’17 (11e plaats)
20 dec – Naomi Verhoeven – 1.68km bij Lidocross – 6’10 (5e plaats)
20 dec – Imeno Weber – 1.05km bij Lidocross – 4’54 (6e plaats)
20 dec – Milena Weber – 1.05km bij Lidocross – 4’47 (6e plaats)
13 dec – Naomi Verhoeven – 1.57km bij L’Avant Sylvestre Cross – 6’23 (3e plaats)
13 dec – Gijs Brands – 2.02km bij L’Avant Sylvestre Cross – 7’25 (6e plaats)
13 dec – Rick van Riel – 4.04km bij L’Avant Sylvestre Cross – 14’39 (2e plaats)
13 dec – Puk van Gool – 2.02km bij L’Avant Sylvestre Cross – 6’52 (10e plaats)
13 dec – Lars Schellekens – 2.9km bij Engelenmeercross – 11’05 (4e plaats)

n o v e m b e r 2 0 1 5
23 podiumplaatsen deze maand!

29 nov – Esmay van de Laar – 3.8km bij Enclave Cross – 17’33 (3e plaats)
29 nov – Rick van Riel – 2.84km bij Enclave Cross – 9’09 (1e plaats)
29 nov – Zep Couwenberg – 2.84km bij Enclave Cross – 9’47 (4e plaats)
29 nov – Gijs Brands – 2.84km bij Enclave Cross – 9’58 (6e plaats)
29 nov – Lars Schellekens – 2.84km bij Enclave Cross – 10’45 (8e plaats)
29 nov – Ian de Juncker – 2.84km bij Enclave Cross – 10’58 (10e plaats)
29 nov – Jeske van de Laar – 1.81km bij Enclave Cross – 8’32 (10e plaats)
29 nov – Milan Watzeels – 1.81km bij Enclave Cross – 6’14 (2e plaats)
29 nov – Tijn van Aalst – 1.81km bij Enclave Cross – 6’56 (7e plaats)
29 nov – Noortje de Graauw – 1.42km bij Enclave Cross – 5’43 (6e plaats)
29 nov – Kamiel Watzeels – 1.17km bij Enclave Cross – 4’07 (3e plaats)
29 nov – Imeno Weber – 1.17km bij Enclave Cross – 4’50 (12e plaats)
29 nov – Milena Weber – 1.17km bij Enclave Cross – 4’40 (7e plaats)
21 nov – Rick van Riel – 2.8km bij Warandeloop – 9’14 (2e plaats)
21 nov – Gijs Brands – 2.8km bij Warandeloop – 9’58 (11e plaats)
21 nov – Casper Slangen – 2.8km bij Warandeloop – 12’39 (39e plaats)
21 nov – Daan Verhoeven – 2.8km bij Warandeloop – 13’05 (40e plaats)
21 nov – Zep Couwenberg – 2.8km bij Warandeloop – 9’54 (20e plaats)
21 nov – Lars Schellekens – 2.8km bij Warandeloop – 10’44 (34e plaats)
21 nov – Ian de Juncker – 2.8km bij Warandeloop – 11’37 (39e plaats)
21 nov – Job Withaar – 2.8km bij Warandeloop – 11’58 (40e plaats)
21 nov – Emma Voets – 2.2km bij Warandeloop – 9’24 (35e plaats)
21 nov – Jeske van de Laar – 2.2km bij Warandeloop – 11’06 (44e plaats)
21 nov – Milan Watzeels – 1.7km bij Warandeloop – 6’11 (5e plaats)
21 nov – James Ramzan – 1.7km bij Warandeloop – 7’27 (36e plaats)
21 nov – Matthijs Slangen – 1.7km bij Warandeloop – 8’09 (41e plaats)
21 nov – Tijn van Aalst – 1.7km bij Warandeloop – 6’42 (26e plaats)
21 nov – Naomi Verhoeven – 1.7km bij Warandeloop – 6’49 (20e plaats)
21 nov – Noortje de Graauw – 1.7km bij Warandeloop – 6’59 (28e plaats)
21 nov – Imeno Weber – 1.2km bij Warandeloop – 4’55 (22e plaats)
21 nov – Kamiel Watzeels – 1.2km bij Warandeloop – 4’16 (9e plaats)
21 nov – Milena Weber – 1.2km bij Warandeloop – 4’50 (25e plaats)
15 nov – Ron Szigetti – 10.08km bij Scorpiocross – 36’14 (4e plaats)
15 nov – Mike Rasenberg – 10.08km bij Scorpiocross – 40’03 (15e plaats)
15 nov – Puk van Gool – 2.82km bij Scorpiocross – 9’41 (4e plaats)
15 nov – Robin van Riel – 6.45km bij Scorpiocross – 22’13 (1e plaats)
15 nov – Tijke Wentink – 6.45km bij Scorpiocross – 23’11 (2e plaats)
15 nov – Mark van der Schoot – 6.45km bij Scorpiocross – 29’46 (5e plaats)
15 nov – Sanne Louer – 4.03km bij Scorpiocross – 17’54 (2e plaats)
15 nov – Esmay van de Laar – 4.03km bij Scorpiocross – 19’55 (3e plaats)
15 nov – Marieke Kunkeler – 7.66km bij Scorpiocross – 35’03 (3e plaats)
15 nov – Bente Smagge – 2.82km bij Scorpiocross – 13’57 (7e plaats)
15 nov – Lotte de Graauw – 2.82km bij Scorpiocross – 12’43 (4e plaats)
15 nov – Jorg Schellekens – 4.03km bij Scorpiocross – 14’42 (3e plaats)
15 nov – Troy de Juncker – 4.03km bij Scorpiocross – 14’13 (1e plaats)
15 nov – Ian de Juncker – 2.82km bij Scorpiocross – 11’13 (12e plaats)
15 nov – Lars Schellekens – 2.82km bij Scorpiocross – 11’02 (10e plaats)
15 nov – Zep Couwenberg – 2.82km bij Scorpiocross – 10’11 (6e plaats)
15 nov – Rick van Riel – 2.82km bij Scorpiocross – 9’32 (2e plaats)
15 nov – Jeske van de Laar – 2.00km bij Scorpiocross – 9’50 (14e plaats)
15 nov – Tijn van Aalst – 1.61km bij Scorpiocross – 6’24 (9e plaats)
15 nov – Milan Watzeels – 1.61km bij Scorpiocross – 5’53 (2e plaats)
15 nov – Naomi Verhoeven – 1.61km bij Scorpiocross – 6’42 (10e plaats)
15 nov – Noortje de Graauw – 1.61km bij Scorpiocross – 6’42 (9e plaats)
15 nov – Imeno Weber – 1.18km bij Scorpiocross – 5’20 (16e plaats)
15 nov – Imeno Weber – 1.18km bij Scorpiocross – 5’17 (10e plaats)
8 nov – Ron Szigetti – 9.1km bij Maresiacross – 35’35 (8e plaats)
8 nov – Mike Rasenberg – 9.1km bij Maresiacross – 39’00 (21e plaats)
8 nov – Puk van Gool – 4.5km bij Maresiacross – 19’17 (1e plaats)
8 nov – Robin van Riel – 3.3km bij Maresiacross – 10’30 (1e plaats)
8 nov – Tijke Wentink – 3.3km bij Maresiacross – 11’41 (5e plaats)
8 nov – Mark van der Schoot – 3.3km bij Maresiacross – 15’37 (12e plaats)
8 nov – Sanne Louer – 3.3km bij Maresiacross – 15’16 (6e plaats)
8 nov – Esmay van de Laar – 3.3km bij Maresiacross – 17’34 (8e plaats)
8 nov – Dirk Roovers – 3.3km bij Maresiacross – 11’20 (6e plaats)
8 nov – Troy de Juncker – 3.3km bij Maresiacross – 11’23 (7e plaats)
8 nov – Lotte de Graauw – 3.3km bij Maresiacross – 15’51 (7e plaats)
8 nov – Rick van Riel – 2.3km bij Maresiacross – 7’42 (4e plaats)
8 nov – Zep Couwenberg – 2.3km bij Maresiacross – 7’52 (8e plaats)
8 nov – Gijs Brands – 2.3km bij Maresiacross – 7’59 (10e plaats)
8 nov – Ian de Juncker – 2.3km bij Maresiacross – 9’26 (18e plaats)
8 nov – Daan Verhoeven – 2.3km bij Maresiacross – 10’21 (26e plaats)
8 nov – Emma Voets – 2.3km bij Maresiacross – 9’58 (6e plaats)
8 nov – Jeske van de Laar – 2.3km bij Maresiacross – 12’11 (15e plaats)
8 nov – Milan Watzeels – 2.3km bij Maresiacross – 8’42 (2e plaats)
8 nov – Tijn van Aalst – 2.3km bij Maresiacross – 9’51 (11e plaats)
8 nov – Naomi Verhoeven – 2.3km bij Maresiacross – 10’06 (7e plaats)
8 nov – Noortje de Graauw – 2.3km bij Maresiacross – 10’11 (10e plaats)
8 nov – Kamiel Watzeels – 1.2km bij Maresiacross – -‘– (8e plaats)
8 nov – Imeno Weber – 1.2km bij Maresiacross – -‘– (18e plaats)
8 nov – Milena Weber – 1.2km bij Maresiacross – -‘– (13e plaats)
1 nov – Kamiel Watzeels – 1200m bij Blauwe Meer Cross – 4’58 (10e plaats)
1 nov – Imeno Weber – 1200m bij Blauwe Meer Cross – 5’22 (19e plaats)
1 nov – Milena Weber – 1200m bij Blauwe Meer Cross – 5’03 (2e plaats)
1 nov – Milan Watzeels – 1600m bij Blauwe Meer Cross – 5’52 (3e plaats)
1 nov – Remko van den Hout – 1600m bij Blauwe Meer Cross – 7’00 (15e plaats)
1 nov – Naomi Verhoeven – 1600m bij Blauwe Meer Cross – 6’40 (4e plaats)
1 nov – Noortje de Graauw – 1600m bij Blauwe Meer Cross – 6’46 (5e plaats)
1 nov – Jeske van de Laar – 1800m bij Blauwe Meer Cross – 9’07 (11e plaats)
1 nov – Gijs Brands – 2400m bij Blauwe Meer Cross – 8’27 (2e plaats)
1 nov – Lars Schellekens – 2400m bij Blauwe Meer Cross – 9’52 (13e plaats)
1 nov – Ian de Juncker – 2400m bij Blauwe Meer Cross – 10’04 (14e plaats)
1 nov – Job Withaar – 2400m bij Blauwe Meer Cross – 10’32 (16e plaats)
1 nov – Troy de Juncker – 3350m bij Blauwe Meer Cross – 12’17 (1e plaats)
1 nov – Jorg Schellekens – 3350m bij Blauwe Meer Cross – 13’08 (4e plaats)
1 nov – Lotte de Graauw – 3350m bij Blauwe Meer Cross – 17’21 (6e plaats)
1 nov – Esmay van de Laar – 3350m bij Blauwe Meer Cross – 16’54 (4e plaats)
1 nov – Tijke Wentink – 5500m bij Blauwe Meer Cross – 21’42 (3e plaats)
1 nov – Marieke Kunkeler – 5500m bij Blauwe Meer Cross – 26’51 (5e plaats)
1 nov – Ron Szigetti – 8250m bij Blauwe Meer Cross – 30’50 (3e plaats)
1 nov – Mike Rasenberg – 8250m bij Blauwe Meer Cross – 34’55 (8e plaats)
1 nov – Rick van Riel – 2600m bij Crosscup Mol (B) – 9’25 (9e plaats)
1 nov – Robin van Riel – 4370m bij Crosscup Mol (B) – 13’46 (12e plaats)

o k t o b e r 2 0 1 5
17 podiumplaatsen deze maand!

25 okt – Lars Schellekens – 2140m bij Sparrenbosloop – 8’14 (2e plaats)
25 okt – Ian de Juncker – 2140m bij Sparrenbosloop – 8’56 (3e plaats)
25 okt – Milena Weber – 1050m bij Sparrenbosloop – 4’21 (6e plaats)
25 okt – Imeno Weber – 1050m bij Sparrenbosloop – 4’23 (5e plaats)
24 okt – Noortje de Graauw – 1.5km kidscross bij Snertcross – 6’11 (1e plaats)
24 okt – Naomi Verhoeven – 1.5km kidscross bij Snertcross – 6’21 (2e plaats)
24 okt – Robin van Riel – 4km junioren B bij Snertcross – 13’36 (1e plaats)

24 okt – Tijke Wentink – 4km junioren A bij Snertcross – 13’42 (2e plaats)
24 okt – Troy de Juncker – 4km junioren B bij Snertcross – 14’01 (1e plaats)
24 okt – Jorg Schellekens – 4km junioren B bij Snertcross – 14’20 (3e plaats)
24 okt – Dirk Roovers – 4km junioren B bij Snertcross – 14’21 (4e plaats)
24 okt – Sanne Louer – 4km junioren A bij Snertcross – 17’23 (2e plaats)
24 okt – Esmay van de Laar – 4km junioren A bij Snertcross – 19’32 (3e plaats)
24 okt – Sterre van den Boogaard – 4km junioren B bij Snertcross – 18’53 (3e plaats)
24 okt – Zep Couwenberg – 4km junioren recreatief bij Snertcross – 14’25 (2e plaats)
24 okt – Gijs Brands – 4km junioren recreatief bij Snertcross – 14’43 (3e plaats)
24 okt – Jeske van de Laar – 2km korte cross recreatief bij Snertcross – 9’55 (4e plaats)
24 okt – Ron Szigetti – 2km korte cross bij Snertcross – 6’02 (2e plaats)
24 okt – Marieke Kunkeler – 6km Lange Cross Dames bij Snertcross – 26’36 (4e plaats)
24 okt – Mike Rasenberg – 8km Lange Cross Heren bij Snertcross – 30’05 (15e plaats)
24 okt – Jack van Avendonk – 8km Lange Cross Heren M45 bij Snertcross – 29’33 (5e plaats)
4 okt – Troy de Juncker – 3.5km bij Volksloop Weert – 13’20 (1e plaats)
4 okt – Jorg Schellekens – 3.5km bij Volksloop Weert – 13’25 (2e plaats)
4 okt – Lars Schellekens – 3.5km bij Volksloop Weert – 15’07 (3e plaats)
4 okt – Ian de Juncker – 3.5km bij Volksloop Weert – 15’08 (4e plaats)
4 okt – Marieke Kunkeler – 10km bij Bredase Singellooop – 44’03 (12e plaats)
4 okt – Henk Gallé – 10km bij Bredase Singelloop – 44’02 (255ste plaats)
4 okt – Sanne Louer – 10km bij Bredase Singelloop – 45’51 (24ste plaats)
3 okt – Robin van Riel – 600m bij clubkampioenschappen – 1’27″44
3 okt – Puk van Gool – 600m bij clubkampioenschappen – 1’27″57
3 okt – Tijke Wentink – 600m bij clubkampioenschappen – 1’28″21
3 okt – Rick van Riel – 600m bij clubkampioenschappen – 1’38″28
3 okt – Milan Watzeels – 600m bij clubkampioenschappen – 1’52″83
3 okt – Job Withaar – 600m bij clubkampioenschappen – 1’52″93
3 okt – Bente Smagge – 600m bij clubkampioenschappen – 1’53″17
3 okt – Lotte de Graauw – 600m bij clubkampioenschappen – 1’55″03
3 okt – Ian de Juncker – 600m bij clubkampioenschappen – 1’57″68
3 okt – Lars Schellekens – 600m bij clubkampioenschappen – 1’59″43
3 okt – Tijn van Aalst – 600m bij clubkampioenschappen – 2’01″87
3 okt – Remko van den Hout – 600m bij clubkampioenschappen – 2’04″07
3 okt – Noortje de Graauw – 600m bij clubkampioenschappen – 2’06″14
3 okt – Kamile Watzeels – 600m bij clubkampioenschappen – 2’06″48
3 okt – Casper Slangen – 600m bij clubkampioenschappen – 2’09″51
3 okt – James Ramzan – 600m bij clubkampioenschappen – 2’13″01
3 okt – Matthijs Slangen – 600m bij clubkampioenschappen – 2’33″11

s e p t e m b e r 2 0 1 5
6 PR’s en 7 podiumplaatsen deze maand!

20 sep – Zep Couwenberg – 5km bij 8e, Halve en Kwart Marathon van Cranendock – 19’23 (1e plaats!)
20 sep – Mike Rasenberg – 10km bij Beekse Marathon – 37’56
18 sep – Robin van Riel – 800m bij Wageningen Trackmeeting – 1’58″26 (PR én CR)
18 sep – Tijke Wentink – 800m bij Wageningen Trackmeeting – 2’01″35
18 sep – Puk van Gool – 800m bij Wageningen Trackmeeting – 2’01″84
18 sep – Troy de Juncker – 800m bij Wageningen Trackmeeting – 2’13″40
18 sep – Rick van Riel – 800m bij Wageningen Trackmeeting – 2’16″09 (PR)
18 sep – Ian de Juncker – 800m bij Wageningen Trackmeeting – 2’39″87
12 sep – Robin van Riel – 800m bij Landelijke finale competitie C junioren – 1’59″07 (PR)
12 sep – Zep Couwenberg – 800m bij Landelijke finale competitie C junioren – 2’25″33
12 sep – Lars Schellekens – 800m bij Landelijke finale competitie C junioren – 2’38″52
6 sep – Ron Szigetti – 10EM bij Tilburg Ten Miles – 57’16
6 sep – Jack van Avendonk – 10EM bij Tilburg Ten Miles – 1.01’34
6 sep – Romy Smulders – 10EM bij Tilburg Ten Miles – 1.36’24
6 sep – Mike Rasenberg – 10km bij Tilburg Ten Miles – 37’53
6 sep – Gijs Franken – 10km bij Tilburg Ten Miles – 39’57
6 sep – Marieke Kunkeler – 10km bij Tilburg Ten Miles – 45’19
6 sep – Sanne Louer – 10km bij Tilburg Ten Miles – 46’31
6 sep – Robin van Riel – 5km bij Tilburg Ten Miles – 16’54 (1e plaats! jeugd t/m 16jr)
6 sep – Tijke Wentink – 5km bij Tilburg Ten Miles – 17’15 (1e plaats! boven 16jr)
6 sep – Dirk Roovers – 5km bij Tilburg Ten Miles – 17’58 (2e plaats! jeugd t/m 16jr)
6 sep – Puk van Gool – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’05
6 sep – Rick van Riel – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’06 (3e plaats! jeugd t/m 16jr)
6 sep – Zep Couwenberg – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’49
6 sep – Milan Watzeels – 5km bij Tilburg Ten Miles – 19’55
6 sep – Troy de Juncker – 5km bij Tilburg Ten Miles – 20’03
6 sep – Lars Schellekens – 5km bij Tilburg Ten Miles – 20’03
6 sep – Jorg Schellekens – 5km bij Tilburg Ten Miles – 20’38
6 sep – Sterre van den Boogaard – 5km bij Tilburg Ten Miles – 23’07
6 sep – Noortje de Graauw – 5km bij Tilburg Ten Miles – 23’16
6 sep – Lotte de Graauw – 5km bij Tilburg Ten Miles – 23’49
6 sep – Mark van der Schoot – 5km bij Tilburg Ten Miles – 24’40
6 sep – Kamiel Watzeels – 1EM bij Tilburg Ten Miles – 6’19 (1e plaats!)
6 sep – Imeno Weber – 1EM bij Tilburg Ten Miles – 6’42
6 sep – Milena Weber – 1EM bij Tilburg Ten Miles – 7’12
5 sep – Robin van Riel – 800m bij C-Interland – 2’02″57 (1e plaats!)
5 sep – Imeno Weber – 1000m bij pupillencompetitie regio13 – 4’01″62 (PR)
5 sep – Kamiel Watzeels – 1000m bij pupillencompetitie regio 13 – 3’35″85 (PR)
5 sep – Milan Watzeels – 1000m bij pupillencompetitie regio 13 – 3’20″20 (PR)
5 sep – Milena Weber – 1000m bij pupillencompetitie regio 13 – 3’59″35
4 sep – Troy de Juncker – 1000m bij U-track trackmeeting – 2’56″99
4 sep – Jorg Schellekens – 1000m bij U-track trackmeeting – 2’57″02
4 sep – Zep Couwenberg – 1000m bij U-track trackmeeting – 3’06″32
4 sep – Lars Schellekens – 1000m bij U-track trackmeeting – 3’28″22

a u g u s t u s 2 0 1 5
3 PR’s en 2 podiumplaatsen deze maand!

30 aug – Robin van Riel – 800m bij C-Spelen (NK C-junioren) – 2’03″57 (2e plaats!)
23 aug – Rick van Riel – 1000m bij D-Spelen (NK D-junioren) – 2’53″59 (PR) (3e plaats!)
22 aug – Puk van Gool – 400m bij Internationaal Antwerps Atletiekgala (B) – 53’65
15 aug – Puk van Gool – 150m bij U-Track Trackmeeting – 18″24 (PR)
15 aug – Tijke Wentink – 800m bij U-Track Trackmeeting – 2’02″06
15 aug – Jorg Schellekens – 800m bij U-Track Trackmeeting – 2’20″48
15 aug – Lars Schellekens – 800m bij U-Track Trackmeeting – 2’40″24
15 aug – Puk van Gool – 300m bij U-Track Trackmeeting – 38″17 (PR)
12 aug – Jack van Avendonk – 1500m bij WK Masters Lyon (F) – 4’30″93 (5e in serie)
12 aug – Gijs Brands – 4km bij Vakantieloop – 14’26
12 aug – Jorg Schellekens – 4km bij Vakantieloop – 15’25
12 aug – Lars Schellekens – 4km bij Vakantieloop – 16’36
12 aug – Sanne Louer – 10km bij Vakantieloop – 46’28
6 aug – Jack van Avendonk – 800m bij WK Masters Lyon (F) – 2’11″11 (door naar 1/2 finale)
1 aug – Ron Szigetti – 1500m bij 25ste Memorial Rasschaert Ninove (B) – 4’09″07
1 aug – Tijke Wentink – 1500m bij 25ste Memorial Rasschaert Ninove (B) – 4’31″36
1 aug – Puk van Gool – 800m bij 25ste Memorial Rasschaert Ninove (B) – 2’01″83

j u l i  2 0 1 5
3 PR’s deze maand!

31 juli – Ron Szigetti – 1500m bij NK – 4’10″44
10 juli – Tijke Wentink – 3000m bij U-Track trackmeeting – 9’25″18 (PR)
10 juli – Ron Szigetti – 1500m bij U-Track trackmeeting – 4’05″93
10 juli – Jack van Avendonk – 1500m bij U-Track trackmeeting – 4’26″35
10 juli – Mike Rasenberg – 1500m bij U-Track trackmeeting – 4’42″67
10 juli – Robin van Riel – 800m bij U-Track trackmeeting – 2’00″19 (PR)
10 juli – Puk van Gool – 800m bij U-Track trackmeeting – 2’01″51
10 juli – Troy de Juncker – 800m bij U-Track trackmeeting – 2’12″58
10 juli – Jorg Schellekens – 800m bij U-Track trackmeeting – 2’11″10 (PR)
10 juli – Ian de Juncker – 800m bij U-Track trackmeeting – 2’41″08
5 juli – Puk van Gool – 600m bij Open Meeting Mol (B) – 1’25″36
5 juli – Ron Szigetti – 3000m bij Open Meeting Mol (B) – 9’18″77
5 juli – Jack van Avendonk – 3000m bij Open Meeting Mol (B) – 9’58″47
4 juli – Puk van Gool – 800m bij St. Niklaascup (B) – 2’00″28

j u n i  2 0 1 5
19 PR’s en 1 podiumplaats deze maand!

27 juni – Judi Becx – 800m bij Eef Kamerbeek Games – 2’31″81
27 juni – Tijke Wentink – 1500m bij NK Junioren – 4’17″03 (9e in serie)
27 juni – Jorg Schellekens – 1500m bij NK Junioren – 4’41″58 (16e in serie)
27 juni – Robin van Riel – 800m bij NK Junioren – 2’04″95 (8e in finale)
26 juni – Robin van Riel – 800m bij NK Junioren – 2’00″94 (3e in serie; door naar finale)
25 juni – Dirk Roovers – 1000m bij avondwedstrijd DAK – 2’51″84 (PR)
25 juni – Troy de Juncker – 1000m bij avondwedstrijd DAK – 2’54″89 (PR)
25 juni – Zep Couwenberg – 1000m bij avondwedstrijd DAK – 3’01″36 (PR)
25 juni – Lars Schellekens – 1000m bij avondwedstrijd DAK – 3’25″28
25 juni – Ian de Juncker – 1000m bij avondwedstrijd DAK – 3’29″04
20 juni – Rick van Riel – 1000m bij competitie – 2’55″84
20 juni – Casper Slangen – 1000m bij competitie – 3’56″75
20 juni – Lotte de Graauw – 1000m bij competitie – 2’35″90
20 juni – Lars Schellekens – 800m bij competitie – 2’38″42
20 juni – Robin van Riel – 800m bij competitie – 2’01″41
20 juni – Zep Couwenberg – 800m bij competitie – 2’22″70 (PR)
20 juni – Zep Couwenberg – 5km bij Midzomerloop Goirle – 18’09 (PR)
19 juni – Lars Schellekens – 1500m bij U-Track trackmeeting – 5’21″92 (PR)
19 juni – Troy de Juncker – 1500m bij U-Track trackmeeting – 4’35″60 (PR)
19 juni – Jorg Schellekens – 1500m bij U-Track trackmeeting – 4’42″66
19 juni – Jack van Avendonk – 800m bij U-Track trackmeeting – 2’08″19
19 juni – Tijke Wentink – 800m bij U-Track trackmeeting – 2’10″24
19 juni – Puk van Gool – 800m bij U-Track trackmeeting – 2’01″62
17 juni – Judi Becx – 5km bij Hardloopgala Gilze – 20’16
17 juni – Sanne Louer – 5km bij Hardloopgala Gilze – 21’16 (PR)
17 juni – Ron Szigetti – 5km bij Hardloopgala Gilze – 17’17
17 juni – Mike Rasenberg – 5km bij Hardloopgala Gilze – 18’21
16 juni – Dirk Roovers – 3000m bij avondwedstrijd Eindhoven Atletiek – 9’55″49 (PR)
16 juni – Judi Becx – 400mH bij avondwedstrijd Eindhoven Atletiek – 1’11″18
14 juni – Jack van Avendonk – 800m bij NK Masters – 2’11″25 (5e plek)
14 juni – Troy de Juncker – 800m bij competitie – 2’11″24 (PR)
14 juni – Joeri Vleugels – 800m bij competitie – 2’51″12
14 juni – Sterre van den Boogaard – 800m bij competitie – 2’34″30 (PR)
14 juni – Troy de Juncker – 1500m bij competitie – 4’46″88
14 juni – Dirk Roovers – 1500m bij competitie – 4’35″62 (PR)
14 juni – Rick van Riel – 1000m bij Brabantse Kampioenschappen – 2’57″83 (Brabants Kampioen)
14 juni – Imeno Weber – 1000m bij Brabantse Kampioenschappen – 4’12″48 (PR)
14 juni – Milena Weber – 1000m bij Brabantse Kampioenschappen – 3’59″03 (PR)
13 juni – Jack van Avendonk – 1500m bij NK Masters – 4’36″32 (5e plek)
13 juni – Judi Becx – 3000m Steeple bij Gouden Spike – 12’18″83
13 juni – Ron Szigetti – 1EM weg bij Dwars door Dongen – 4’31
13 juni – Puk van Gool – 1EM weg bij Dwars door Dongen – 4’48
13 juni – Tijke Wentink – 1EM weg bij Dwars door Dongen – 4’49
13 juni – Zep Couwenberg – 1EM weg bij Dwars door Dongen – 5’26
13 juni – Ian de Juncker – 1EM weg bij Dwars door Dongen – 5’50
13 juni – Lars Schellekens – 1EM weg bij Dwars door Dongen – 5’54
13 juni – Esmay van de Laar – 1EM weg bij Dwars door Dongen – 6’52
13 juni – Jeske van de Laar – 1EM weg bij Dwars door Dongen – 7’38
13 juni – Mike Rasenberg – 5km weg bij Dwars door Dongen – 18’34
12 juni – Robin van Riel – 800m bij Asterix baanwedstrijd – 2’00″27 (PR)
7 juni – Judi Becx – 800m bij competitie – 2’24″52
7 juni – Judi Becx – 3000m bij competitie – 11’32″80
7 juni – Jack van Avendonk – 800m bij competitie – 2’11″82
7 juni – Puk van Gool – 800m bij competite – 1’59″94 (PR)
7 juni – Tijke Wentink – 800m bij competitie – 2’02″41
7 juni – Ron Szigetti – 5000m bij competitie – 15’52″22
7 juni – Puk van Gool – 400m bij competitie – 53″44
7 juni – Rick van Riel – 1000m bij U-Track trackmeeting – 2’54″59 (PR & CR)
7 juni – Robin van Riel – 800m bij U-Track trackmeeting – 2’04″41
6 juni – Mike Rasenberg – 5km bij Rondje Rijen – 18’33
6 juni – Naomi Verhoeven – 1000m bij Rondje Rijen – 3’31
5 juni – Lars Schellekens – 800m bij Avondje Sprint – 2’38″06 (PR)
5 juni – Ian de Juncker – 800m bij Avondje Sprint – 2’38″91 (PR)
1 juni – Judi Becx – 3000m Steeple bij avondwedstrijd Best – 12’22″90

m e i  2 0 1 5
23 PR’s deze maand!

31 mei – Imeno Weber – 2.5km bij TRR Bosloop – 11’50
31 mei – Lars van de Laar – 2.5km bij TRR Bosloop – 13’42
31 mei – Milena Weber – 2.5km bij TRR Bosloop – 11’31
31 mei – Jeske van de Laar – 2.5km bij TRR Bosloop – 13’08
31 mei – Esmay van de Laar – 5km bij TRR Bosloop – 26’46
30 mei – Rick van Riel – 1000m bij competitie – 2’58″38 (PR)
30 mei – Tijn van Aalst – 1000m bij competitie – 3’45″36
30 mei – Casper Slangen – 1000m bij competitie – 4’00″76
30 mei – Robin van Riel – 800m bij competitie – 2’05″76
30 mei – Zep Couwenberg – 800m bij competitie – 2’30″04
30 mei – Lars Schellekens – 800m bij competitie – 2’43″90
29 mei – Puk van Gool – 1500m bij U-Track trackmeeting – 4’16″57
29 mei – Tijke Wentink – 1500m bij U-Track trackmeeting – 4’18″85
29 mei – Jack van Avendonk – 1500m bij U-Track trackmeeting – 4’38″52
29 mei – Troy de Juncker – 1500m bij U-Track trackmeeting – 4’41″99 (PR)
29 mei – Jorg Schellekens – 1500m bij U-Track trackmeeting – 4’40″07
29 mei – Ian de Juncker – 800m bij U-Track trackmeeting – 2’44″83 (PR)
25 mei – Jack van Avendonk – 800m bij Open Meeting Lommel (B) – 2’10″00
25 mei – Judi Becx – 400mH bij T-meeting – 1’09″69
25 mei – Robin van Riel – 400m bij T-Meeting – 53″08 (PR)
25 mei – Puk van Gool – 400m bij T-Meeting – 53″47
25 mei – Tijke Wentink – 400m bij T-Meeting – 54″32 (PR)
23 mei – Puk van Gool – 800m bij IFAM Oordegem (B) – 2’00″27 (PR)
23 mei – Tijke Wentink – 800m bij IFAM Oordegem (B) – 2’01″09 (PR)
21 mei – Jorg Schellekens – 1000m bij MiLa Trackmeeting Barendrecht – 2’53″17 (PR)
21 mei – Troy de Juncker – 1000m bij MiLa Trackmeeting Barendrecht – 3’01″56 (PR)
21 mei – Ian de Juncker – 1000m bij MiLa Trackmeeting Barendrecht – 3’27″98 (PR)
21 mei – Zep Couwenberg – 1000m bij MiLa Trackmeeting Barendrecht – 3’08″41
20 mei – Judi Becx – 600m bij avondwedstrijd Atledo – 1’41″60 (PR)
17 mei – Sanne Louer – 5km bij Pleinloop – 21’51
17 mei – Troy de Juncker – 1.5km bij Pleinloop – 4’43
17 mei – Lars Schellekens – 1.5km bij Pleinloop – 5’21
17 mei – Ian de Juncker – 1.5km bij Pleinloop – 5’17
17 mei – Zep Couwenberg – 1.5km bij Pleinloop – 4’58
17 mei – Lars van de Laar – 1km bij Pleinloop – 4’04
15 mei – Judi Becx – 400mH bij NSK Baan – 1’13″83
15 mei – Judi Becx – 4x 400m bij NSK Baan – 4’24″08
14 mei – Judi Becx – 1500m bij NSK Baan – 5’11″70
14 mei – Judi Becx – 4x 100m estafette bij NSK Baan – 52″46
14 mei – Jorg Schellekens – 800m bij Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif – 2’15″65 (PR)
14 mei – Rick van Riel – 1000m bij Harry Schulting Games – 2’59″34 (PR)
14 mei – Robin van Riel – 800m bij Harry Schulting Games – 2’01″06 (PR)
14 mei – Puk van Gool – 800m bij Harry Schulting Games – 2’01″39
14 mei – Tijke Wentink – 3000m bij Harry Schulting Games – 9’30″69 (PR)
14 mei – Jack van Avendonk – 3000m bij Harry Schulting Games – 9’38″46
10 mei – Jorg Schellekens – 1500m bij competitie – 4’39″58 (PR)
10 mei – Troy de Juncker – 800m bij competitie – 2’16″15 (PR)
10 mei – Sterre van den Boogaard – 800m bij competitie – 2’38″32 (PR)
10 mei – Mike Rasenberg – 5EM bij 5 mijl van Tilburg – 17e in 30’54
10 mei – Dirk Roovers – Survivalrun in Havelte – 2e plaats
9 mei – Jack van Avendonk – 10km bij Stoelloop – 1e in 35’53
9 mei – Jeske van de Laar – 1km bij Kaaienloop – 3e in 4’20
9 mei – Rick van Riel – 2km bij Kaaienloop – 1e in 6’38
9 mei – Sanne Louer – 5km bij Kaaienloop – 3e in 22’21
9 mei – Esmay van de Laar – 5km bij Kaaienloop – 5e in 24’25
8 mei – Robin van Riel – 800m bij U-Track trackmeeting – 2’02″13 (PR)
8 mei – Troy de Juncker – 800m bij U-Track trackmeeting – 2’19″77 (PR)
8 mei – Judi Becx – 800m bij U-Track trackmeeting – 2’28″08
8 mei – Tijke Wentink – 1500m bij U-Track trackmeeting – 4’15″92 (PR)
8 mei – Jorg Schellekens – 1500m bij U-Track trackmeeting – 4’41″19 (PR)
8 mei – Ian de Juncker – 1500m bij U-Track trackmeeting – 5’28″40 (PR)
5 mei – Jeske van de Laar – 1170m bij Liberty Run – 2e in 5’00
5 mei – Esmay van de Laar – 2,5EM bij Liberty Run – 2e in 20’34
5 mei – Robin van Riel – 2,5EM bij Liberty Run – 1e in 14’04
5 mei – Rick van Riel – 2,5EM bij Liberty Run – 2e in 15’00
5 mei – Troy de Juncker – 2,5EM bij Liberty Run – 3e in 15’13
5 mei – Dirk Roovers – 2,5EM bij Liberty Run – 4e in 15’54
5 mei – Ian de Juncker – 2,5EM bij Liberty Run – 5e in 17’11
5 mei – Mike Rasenberg – 5EM bij Liberty Run – 10e in 30’51
5 mei – Jack van Avendonk – 5EM bij Liberty Run – 5e in 28’15
3 mei – Judi Becx – 1500m bij competitie – 5’19″26
3 mei – Judi Becx – 3000m Steeple bij competitie – 12’26″19
3 mei – Jack van Avendonk – 1500m bij competitie – 4’32
3 mei – Puk van Gool – 400m bij competitie – 54″97
3 mei – Ron Szigetti – 1500m bij competitie – 4’12″54
3 mei – Tijke Wentink – 1500m bij competitie – 4’20″87
3 mei – Mike Rasenberg – 3000m Steeple bij competitie – 11’47″34